امروز ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۱ ق.ظ

با ۱۰ جوان ثروتمند جهان آشنا شوید

ارسال شده توسط: حسین مرادی .

به گزارش جمهوریت ;

جوان ثروتمند

۲۳ اسفند ۹۷ ساعت ۱۷:۴۵

مجله بیزینس اینسایدر لیستی از ۱۰ جوان ثروتمند جهان را منتشر کرد که بر اساس آن کایلی جنر ۲۱ ساله آمریکایی توانست لقب جوان‌ترین فرد ثروتمند جهان در سال ۲۰۱۹ را از آن خود کند.

مدتی قبل لیستی از ۱۰ جوان ثروتمند جهان توسط مجله بیزینس اینسایدر منتشر شد. این لیست متشکل از ۱۰ جوانی است که دارای ثروت یک میلیارد دلار یا بیش‌تر از آن هستند. البته ثروت این افراد خودساخته بوده و از ارث خانوادگی به دست نیامده است. گفتنی است کایلی جنر ۲۱ ساله آمریکایی که به عنوان بنیان‌گذار یک برند محصولات آرایشی در آمریکا شناخته می‌شود، توانسته است لقب جوان‌ترین فرد ثروتمند جهان در سال ۲۰۱۹ را به خود اختصاص دهد. در ادامه با سایر افراد این لیست آشنا می‌شویم.

لیست ۱۰ جوان ثروتمند جهان

نامتوضیحات
۱٫‌ کایلی جنربا سن ۲۱ سال به ثروت ۱ میلیارد دلار رسید.
۲٫ مارک زاکربرگاو بنیان‌گذار و مدیرعامل شبکه اجتماعی فیس‌بوک است که توانست در سال ۲۰۰۸ و در سن ۲۳ سالگی به ثروت بیش از  ۱ میلیارد دلار برسد.
۳٫ ایوان اشپیگلاو به عنوان مدیرعامل و بنیان‌گذار اسنپ چت شناخته می‌شود. اشپیگل در سال ۲۰۱۵ و با سن ۲۵ سال به ثروت بیش از یک میلیارد دلار رسید.
۴٫ جان کولیسونکولیسون یک کارآفرین ایرلندی است که به همراه برادرش توانست استارت‌آپ پرداخت اینترنتی استرایپ را به وجود آورد. وی توانست در سال ۲۰۱۶ و با سن ۲۶ سال به جمع میلیاردرهای جوان بپیوندد.
۵٫ داستین موسکوویچوی از مدیران ارشد فیس بوک محسوب می‌شود که در سال ۲۰۱۰ با ۲۶ سال سن به ثروت بیش از یک میلیارد دلار رسید.
۶٫ بابی مورفیوی نیز جزو بنیانگذاران اسنپ چت شناخته می‌شود که توانست با ۲۷ سال سن و در سال ۲۰۱۵ به ثروت بیش از یک میلیارد دلار دست پیدا کند.
۷٫ پاتریک کولیسونوی برادر جان کولیسون است که با راه‌اندازی استارت‌آپ پرداخت اینترنتی استرایپ توانست با سن ۲۸ سال در سال ۲۰۱۶ به این لیست اضافه شود.
۸٫ ادواردو ساوارینوی یکی از همکاران زاکربرگ در شرکت فیس بوک است که توانست در طی این همکاری در سال ۲۰۱۰ و با ۲۸ سال سن به جمع میلیاردرها ملحق شود.
۹٫ الیزابت هولمزوی یک کارآفرین آمریکایی است که توانست در ۳۰ سالگی و در سال ۲۰۱۴ با راه‌اندازی یک استارت‌آپ اندازه‌گیری و تست خون به ثروت ۴٫۵ میلیارد دلاری برسد.
۱۰٫ سرگی برینسرگی برین جزو بنیان‌گذاران شرکت گوگل محسوب می‌شود که در سال ۲۰۰۴ با داشتن ۳۱ سال سن به لیست میلیاردرها پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.