امروز ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳۵ ق.ظ

عمر باتری سونی اکسپریا ۱۰ پلاس مشخص شد

در روزگاری که موبایل های میان رده باتری های بزرگ ۴ یا ۵ هزار میلی آمپری دارند اینکه یک میان وعده آن هم با پسوند پلاستیک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری داشته باشد فقط از عهده سونی برمی آید.

به گزارش جمهوریت ;

در روزگاری که موبایل های میان رده باتری های بزرگ ۴ یا ۵ هزار میلی آمپری دارند اینکه یک میان وعده آن هم با پسوند پلاستیک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری داشته باشد فقط از عهده سونی برمی آید. البته اینکه عملکرد این باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری هم حدود باتری های ۴ هزار میلی آمپری برندهای دیگر باشد نیز دوباره فقط از سونی برمی‌آید. عمر باتری سونی اکسپریا ۱۰ پلاس مشخص شده و با هر در ادامه آن را مرور می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

همانطور که می‌بینید اکسپریا ۱۰ پلاس با باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری خود و نمایشگر بزرگ ۶.۵ اینچی توانسته عملکرد خوبی را در تست مقاومت باتری ثبت کند.

مدت زمان وبگردی ۱۰ ساعت و نیم به همراه مدت زمان پخش ویدیویی که یک ساعت از آن بیشتر است می تواند عملکرد مناسبی برای یک باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری به شمار برود.

شارژری که سونی همراه با اکسپریا ۱۰ پلاس به فروش میرساند یک شارژر ۷.۵ واتی (۵ ولت و ۱.۵ آمپر) است که می تواند باتری این دستگاه ها در مدت سی دقیقه تا ۳۱ درصد و به صورت کامل در مدت دو ساعت ۱۲ دقیقه شارژ کند. اگر از شارژر سریع ۱۸ واتی استفاده کنید اکسپریا ۱۰ پلاس در مدت یک ساعت و ۵۲ دقیقه به صورت ثابت شارژ خواهد شد.

نظر شما درباره عملکرد باتری اکسپریا ۱۰ پلاس چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.