کنکور ۹۷ در نهایت دقت برگزار شد

هیچ گزارشی مبنی بر بروز اشکال در توزیع و جمع آوری سوالات و روند برگزاری آزمون سراسری امسال وجود نداشته است.هیچ گزارشی مبنی بر بروز اشکال در توزیع و جمع آوری سوالات و روند برگزاری آزمون سراسری امسال وجود نداشته است.

منصور غلامی وزیر علوم گفت: آنچه امروز به عنوان کنکور وجود دارد حاصل تجربه طولانی مدت در حوزه آموزش عالی کشور است و سازمان سنجش آموزش کشور نیز یک تشکیلات قوی، مهم و مطمئن در این زمینه است.

 

وی افزود: سازمان سنجش آموزش کشور به لحاظ تکنولوژیک، تجربه کاری و نوع مدیریت سابقه قوی، طولانی و مطمئن دارد.

 

وزیر علوم اظهار داشت: باتوجه به آمار و اخبار موجود کنکور سراسری همیشه با دقت و امنیت کامل برگزار شده و امسال نیز کنکور همانند سال های گذشته بوده است.

 

غلامی با بیان اینکه کنکور سراسری ۹۷ با دقت و امنیت بسیار بالا برگزار شد، گفت: چاپ، بسته بندی و روند برگزاری کنکور با تکنولوژی های بسیار بالا صورت می گیرد و دسته بندی سوالات تصادفی است بنابراین اشخاص دخالتی در این روند ندارند.

 

وی عنوان کرد: من از روند برگزاری کنکور بازدید داشتم که به طور کامل در این روند امنیت بالا لحاظ شده است.

 

وزیر علوم خاطرنشان کرد: کلید سوالات آزمون ها پس از برگزاری توسط طراحان سوال تدوین شده و در سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و قبل از برگزاری آزمون کلید سوالات وجود ندارد.

 

غلامی تاکید کرد: هیچ گزارشی مبنی بر بروز اشکال در توزیع و جمع آوری سوالات و روند برگزاری آزمون سراسری امسال وجود نداشته است و امسال دقیق تر از گذشته کنکور برگزار و در تاریخ های اعلام شده نتایج منتشر می شود.

 

منبع: مهر

 

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.