امروز ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۸ ب.ظ

جهاد اسلامی: عملیات “سلفیت” مرحله جدیدی را آغاز کرده است/ فلسطین تنها از راه مقاومت آزاد می‌شود

به گزارش جمهوریت ;

­به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از فلسطین الیوم، خالد البطش عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که عملیات مقاومت فلسطین در “سلفیت” توازن را به عرصه داخلی فلسطین باز گرداند.

وی طی سخنانی در یک راهپیمایی که به مناسبت انجام عملیات ضد صهیونیستی جدید در کرانه باختری اشغالی برگزار شد تاکید کرد که فلسطین جز از طریق مقاومت آزاد نخواهد شد.

وی اظهار داشت: «قهرمانان کرانه باختری بار دیگر مقاومت را احیا کردند و کرانه باختری از طریق عملیات “سلفیت” مرحله جدیدی را آغاز کرده است».

البطش با تاکید بر اینکه اسرائیل دشمن اصلی امت است، مسئله فلسطین را مسئله‌ای محوری توصیف کرد و گفت: « ما از  طریق مقاومت فلسطین را از اشغالگران صهیونیست پس خواهیم گرفت».

عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین از همه فلسطینیان خواست که وحدت ملی خود را حفظ کرده و خود را برای مرحله جدیدی به منظور خنثی کردن توطئه هایی که علیه فلسطین طراحی می شود، آماده کنند.

از سوی دیگر “صلاح البردویل” عضو دفتر سیاسی جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که مردان کرانه باختری توطئه رژیم صهیونیستی و مزدورانش علیه غزه را خنثی کردند.

وی افزود: غزه تمام توطئه هایی را که علیه مقاومت فلسطین طراحی می شود خنثی خواهد کرد .

البردویل تاکید کرد: عملیات سلفیت ثابت کرد که مقاومت گزینه ملت فلسطین در مقابله با رژیم صهیونیستی است.

“خالد ابوهلا” دبیرکل جنبش “الأحرار” فلسطین نیز گفت که درگیری ملت فلسطین با دشمن صهیونیستی است و عملیات سلفیت دال بر این مدعا است.

وی با تاکید بر اینکه مقاومت گزینه فلسطینیان است، از مجریان عملیات ضد صهیونیستی در کرانه باختری قدردانی کرد.

در تازه‌ترین عملیات‌ مقاومت فلسطینیان در اراضی اشغالی که صبح دیروز یکشنبه صورت گرفت ۳ صهیونیست کشته و ۶ نفر نیز زخمی شدند.

در پی انجام این عملیات ضد صهیونیستی موفقیت آمیز در کرانه باختری اشغالی جنبش حماس به توزیع شیرینی در خیابان‌های غزه پرداخت.

جنبش مقاومت اسلامی حماس روز یکشنبه اعلام کرد که عملیات ضدصهیونیستی جدید در “سلفیت” تأکید می‌کند که گزینه مقاومت گزینه‌ای قوی‌تر و موفق‌تر برای بازدارندگی در مقابل اشغالگران و به‌شکست کشاندن طرح‌های آنان و حمایت از حقوق ملت فلسطین است.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.