معرفی قوی ترین و ضعیف ترین خودروهای پلیس دنیا +تصاویر

خودروهای پلیس در سراسر دنیا متفاوت اند اما معمولا دارای قدرت و چابکی بالا هستند تا در تعقیب و گریزها و اعمال قانون عملکرد خوبی از خود نشان دهند.خودروهای پلیس در سراسر دنیا متفاوت اند اما معمولا دارای قدرت و چابکی بالا هستند تا در تعقیب و گریزها و اعمال قانون عملکرد خوبی از خود نشان دهند.

خودروهای پلیس در سراسر دنیا باهم متفاوت هستند و برخی از ادارات پلیس خودروهایی را به عنوان خودروی پلیس استفاده می کنند که برای مردم قدری عجیب و تعجب آور است. حال این خودروها می توانند از زمره‎ خودروهای قدرتمند و گران قیمت باشد و همیچنین می توانند به خودروهای معمولی، کم قدرت و ارزان قیمت تعلق داشته باشند.
در این گزارش لیستی از قوی ترین و ضعیف ترین خودروهای پلیس دنیا را معرفی خواهیم کرد؛
۱) Nissan GT-R ‘Copzilla’
شرکت نیسان این خودرو را در نمایشگاه خودرو نیویورک ۲۰۱۷ معرفی کرد و حال  توسط اداره پلیس نیویورک به عنوان خودروی پلیسی قدرتمند مورد استفاده قرار می گیرد.
پیشرانه: تویین توربو ۶ سیلندر با قدرت ۵۷۰ اسب بخار
شتاب: ۳ ثانیه
بیشینه سرعت: ۳۲۰ کیلومتر بر ساعت
قوی ترین و ضعیف ترین خودروهای پلیس را بشناسید +تصاویر
۲) Mercedes GLE Coupe
این خودرو کوپه توسط اداره پلیس استرالیا مورد استفاده قرار می گیرد و گرچه برای جابه جایی مجرمان مناسب نیست اما به دلیل عملکرد بسیار خوب خود، امکان  رانندگی ایمن در جاده های سخت را فراهم آورده است.
پیشرانه: ۵٫۵ لیتر ۸ سیلندر با قدرت ۵۸۰ اسب بخار
شتاب: ۴٫۲ ثانیه
بیشینه سرعت: ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت
قوی ترین و ضعیف ترین خودروهای پلیس را بشناسید +تصاویر
۳) Porsche 911
شرکت پورشه به تازگی پنجاهمین سالگرد تولید پورشه ۹۱۱ اسپرت را جشن گرفت و این درحالی است که یک دستگاه پورشه ۹۱۱ مدل ۲۰۰۵ در اداره پلیس شهر برلین آلمان به تازگی مورد استفاده قرار می گیرد.
پیشرانه: ۳٫۸ لیتر ۶ سیلندر با قدرت ۳۸۰ اسب بخار
شتاب: ۴٫۵ ثانیه
بیشینه سرعت: ۳۰۵ کیلومتر بر ساعت
قوی ترین و ضعیف ترین خودروهای پلیس را بشناسید +تصاویر
۴) Lada Riva
تحریک تجاری کوبا از سوی امریکا، اداره پلیس کوبا را مجبور به انتخاب خودروهای ارزان قیمت به عنوان خودروی پلیس کرده است و عمده ماشین پلیس های کوبا را مدل روسی لادا ریوا تشکیل می دهد. این خودرو به قدری پر سر و صداست که کسی از عبور آن به عنوان ماشین پلیس غافل نخواهد ماند.
پیشرانه: ۱٫۵ لیتر با قدرت ۸۰ اسب بخار
شتاب: ۱۴٫۵ ثانیه
بیشینه سرعت: ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت
قوی ترین و ضعیف ترین خودروهای پلیس را بشناسید +تصاویر
۵) smart Fortwo
شاید برای شما عجیب باشد که اداره پلیس نیویورک، رو به استفاده از خودرو مینی اسمارت Fortwo آورده باشد. خودرویی که از سوی مردم جدی گرفته نخواهد شد!  اما گویا این خودرو که به تعداد ۲۵۰ دستگاه از سوی اداره پلیس نیویورک خریداری شده است، گره گشای  مشکلات ترافیکی  در نیویورک باشد.پیشرانه: ۰٫۹ لیتر با قدرت ۹۰ اسب بخار
شتاب: ۱۰٫۴ ثانیه

بیشینه سرعت: ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت
قوی ترین و ضعیف ترین خودروهای پلیس را بشناسید +تصاویر
منبع: خودروکار
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.