فال روزانه دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷

برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز دو شنبه 2 مهرماه 97 فال روزانه ماه تولد خود را بخوانید.برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز دو شنبه 2 مهرماه 97 فال روزانه ماه تولد خود را بخوانید.

به گزارش جمهوریت؛برای آگاهی از اتفاقات مهم پیش روی خود در روز دو شنبه ۲ مهرماه ۹۷ فال روزانه ماه تولد خود را بخوانید.

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که ۲ مهر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی بسیار فعال، با شخصیت، مستقل، جسور و جاه طلب هستید. شما بسیار اجتماعی هستید و از دوست شدن با دیگران و به ویژه افراد باهوش و تحصیل کرده لذت می برید. جذابیت ذاتیتان باعث می شود که دیگران خیلی راحت به شما جذب شده و با شما ارتباط برقرار کنند. با این همه شما باید به تنبلی، لجبازی و دمدمی مزاج بودن خود غلبه کنید. با وجود مشکلات جزئی که در ماه های آغازین سال در وضعیت سلامتی شما پیش خواهند آمد در تمام طول سال از سلامت نسبی برخوردار خواهید بود و می توانید با یوگا و مدیتیشن وضع سلامت خود را بهتر هم بکنید. امسال برای شما از لحاظ مالی سالی فوق العاده خواهد بود و پول زیادی را روانه جیبتان خواهد کرد. سرمایه گذاری دراملاک و مستغلات سودی غیر منتظره برای شما به همراه خواهد داشت. رفتن به سفرهای خارج از کشور به منظور گسترش کسب و کارتان بسیار موفقیت آمیز خواهد بود. عملکرد فوق العاده ای که در محل کارتان از خود به نمایش می گذارید و انرژی زیادی که صرف کارتان می کنید شما را در زمینه ی فعالیت حرفه ای خود به شخصی معتبر و شناخته شده تبدیل خواهد کرد. امسال در زندگی عاطفی شما تغییراتی جدی ایجاد خواهد کرد و در چند ماه آخر سال به احتمال زیاد ازدواج خواهید کرد. آذر، بهمن، خرداد و مرداد بهترین ماه های سال خواهند بود.

فـال روزانـه - Daily Omen

ممکن است رابطه عاشقانه فعلی شما که رابطه ای عمیق هم می باشد به خاطر تفاوت در دیدگاه ها و خواسته های شما و شریکتان با مشکل روبرو شود. اگر هر کدام از شما با سماجت رفتار کند، در رابطه تان جنجال و کشمکش ایجاد خواهد شد و برطرف کردن این جنجال کار آسانی نخواهد بود. سعی کنید به گونه ای برخورد کنید که هیچ کدام از شما احساس نکند که برای حل این مشکل از حقوق خود عقب کشیده و یا حقش ضایع شده است و یک وضعیت برابر بین خود و شریک زندگیتان برقرار کنید که در آن هر دو طرف برنده باشند. با اینکار رابطه شما به جای اینکه وضع بدتری پیدا کند، به سمت بهبود یافتن پیش خواهد رفت.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یک فرصت استثنایی برای افزایش درآمدتان، نصیبتان خواهد شد. این افزایش درآمد نتیجه کار هنرمندانه و خلاقانه شماست. ممکن است تکنولوژی جدید به روند افزایش حقوقتان کمک کند. مثلا شما می توانید با کار کردن با رایانه و یا دیدن فیلم های آموزشی مختلف در مورد حرفه تان، اطلاعاتتان را در مورد این زمینه کاری افزایش دهید. شاید به توانایی خود برای انجام این کار شک داشته باشید و یا فکر کنید که از پس این کار بر نمی آیید ولی این احساس نا امنی برای همه وجود دارد. سعی کنید بیش از حد محافظه کار نباشید. به توانایی خود ایمان داشته باشید، همه جوانب را در نظر بگیرید و اگر مشکلی پیدا نکردید کارتان را با جدیت انجام دهید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز قصد دیدار با شریک عاطفیتان را دارید ولی اتفاقات گوناگون وقت شما را می گیرند و ممکن است از انجام دادن این کار منصرف شوید. شغل شما و یا مسئولیت هایتان به عنوان یک عضو خانواده ممکن است دست و پا گیر شوند و به این خاطر نتوانید به دیدن کسی که دوستش دارید بروید. شاید هم شریکتان قادر به دیدار با شما نباشد و بخواهد قرار ملاقات را به روز دیگری موکول کند. عصبانی شدن فقط وضع را بدتر می کند و شاید دوستتان از شما ناراحت شود، چرا که وضعیت او را درک نکرده اید. قرار ملاقات دیگری در روز دیگر و در شرایط مناسب تر بگذارید. هر چه بیشتر از یکدیگر دور باشید عشق و علاقه تان به یکدیگر بیشتر خواهد شد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز دیداری خواهید داشت که اگر آن را جدی بگیرید می تواند تبدیل به فرصتی فوق العاده برای به دست آوردن موفقیت در زمینه کاری و حرفه ای شود. آیا ساعات زیادی را صرف کار کردن می کنید؟ چه چیزی می تواند آنقدر مهم باشد که به خاطر آن از توجه به خانواده و عشقتان باز بمانید؟ به احتمال زیاد هیچ چیز! نگاهی جدی و انتقادی به وضعیت موجود بیندازید و سعی کنید همین امروز در این رابطه اقدام کنید. به احتمال خیلی زیاد با کمی سبک تر کردن برنامه کارتان نه شما و نه شرکتی که برای آن کار می کنید ورشکسته می شوید. به اندازه ای که لازم است کار کنید و بعد از آن به خانه بروید و باقی زمانتان را صرف کسانی کنید که دوست دارید. آنها مهم ترین داشته های شما هستند.

فـال روزانـه - Daily Omen

در حال حاضر با حمایت همکارانتان و برقراری ارتباطات کاری جدید زمینه لازم برای پیشرفت شما فراهم شده است و شما می توانید با داشتن رفتاری مناسب و حفظ شوخ طبعی همیشگیتان گام های بزرگی در راه موفقیت بردارید. امروز ممکن است با گروهی که به فعالیت های معنوی می پردازند همراه شوید و تحت تأثیر آنها قرار بگیرید. به خاطر حال خوبی که همراهی با این گروه به شما می دهد احساس راحتی بسیاری با آنها می کنید و از دوستی با آنها و حمایتی که از شما می کنند ممنون و سپاس گزار هستید. سعی کنید ارتباط خود با این افراد را تا جایی که می توانید ادامه دهید، به احتمال زیاد آنها در روزهای سخت کمک زیادی به شما خواهند کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به هر کجا که نگاه می کنید موقعیت های زیادی را در انتظار خود می بینید و مهمتر از آن این که می توانید آن چه در فکرتان می گذرد را به واقعیت تبدیل کنید. این موقعیت بزرگ را از دست ندهید و از آن نهایت استفاده را ببرید. این اواخر مسائل مربوط به روابط عاطفی برای شما به خوبی پیش رفته اند، اما امروز ناگهان به نظر می رسد کسی که دوست دارید از شما دور شده و احساس تنهایی می کنید. این وضعیت ممکن است باعث احساس ناراحتی و افسردگی در شما بشود، اما نباید وقت خودتان را با این احساسات بیهوده هدر کنید. بهترین کار این است که تا وقتی که خبری از طرف مقابلتان نیست سر خودتان را با کارهای دیگرتان گرم کنید تا بتوانید با آمدن او در کنار هم خوش باشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز زمانی که حساب های بانکیتان را چک می کنید در کمال تعجب خواهید دید که موجودی حسابتان خیلی کمتر از آن چیزی است که فکر می کرده اید. این کمبود موجودی خیلی جدی نیست، اما می تواند باعث ناراحتیتان شود. اصلا جای نگرانی نیست؛ قراردادی که مذاکرات مرتبط با آن در مرحله پایانی خود هستند سود زیادی برای شما خواهد داشت که جبران این کمبود را خواهند کرد. تنها کاری که لازم است بکنید این است که هزینه هایتان را تا زمان به سود نشستن این قرارداد جدید کاهش دهید. اگر می خواهید رویاهایتان به واقعیت بدل شوند باید پاهایتان را روی زمین بگذارید و واقعیت ها را ببینید، بهترین راه برای تحقق یافتن رویاهایتان این است که از خواب بیدار شوید.

فـال روزانـه - Daily Omen

آیا این همه انتظاراتی که از شما می رود و مسئولیت هایی که روی دوشتان هستند شما را دیوانه کرده اند؟ ناراحت نباشید! کمی به این وضعیت فکر کنید و ببینید کجای کار ایراد دارد و چه تغییری باید در رویه تان بدهید. در این رابطه تصمیم گیری کرده و سپس بدون هیچ درنگ و تردیدی آن را به مرحله عمل در بیاورید. منتظر فرصتی فوق العاده برای تغییر دادن یکباره همه چیز نباشید، چنین فرصتی هیچگاه پیش نخواهد آمد. اما مرحله به مرحله و قدم به قدم پیش رفتن می تواند نتایج رضایت بخشی برای شما به همراه داشته باشد. خوشبختی را فقط در آینده تصور نکنید، همین حالا و در زمان حاضر آن را برای خود بسازید. این شما هستید که مسئول خوشبخت کردن خودتان هستید.

فـال روزانـه - Daily Omen

پیش از آن که مسئولیتی را بپذیرید همه جوانب را در نظر بگیرید و کاری را که فراتر از حد تواناییتان است و امکانات لازم برای انجام آن را ندارید به عهده نگیرید. اگر در حال حاضر در یک رابطه عاطفی به سر می برید عشقتان می تواند از سستی مطلق به اوج شور و هیجان برسد. این وضعیت می تواند برای شما کمی غیر منتظره باشد و شاید ندانید چطور باید با آن روبرو شوید. اگر هم مجرد هستید ممکن است با شخصی روبرو شوید که برایتان خیلی جذاب است، اما حواستان به این موضوع نباشد که راهی برای تماس گرفتن با او پیدا کنید. اگر نمی خواهید شانس خود را از دست بدهید قلم و کاغذتان را دم دستتان بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

شما احساس می کنید آماده اید تا همه دنیا را عوض کنید و دلتان می خواهد از سبک زندگیتان شروع کرده و تغییراتی بنیادین در آن ایجاد کنید، بهتر است زیاد تند نروید، قدم به قدم! امروز برای یک دیدار رمانتیک با عشقتان برنامه ریزی کرده اید؟ زیاد برای آماده شدن عجله نکنید، به احتمال زیاد طرف مقابلتان تأخیر زیادی خواهد داشت. نه این که برای دیدار با شما اهمیت قائل نشده باشد، اما برخی اتفاقات غیر قابل پیش بینی ممکن است اتفاق بیفتند و شما باید با صبوری در انتظار او بمانید. سناریوهای عجیب و غریب در ذهن خود نسازید و خودتان را عصبی نکنید. اجازه ندهید این تأخیر شیرینی این دیدار را از بین ببرد و روزی را که می تواند با خاطره های بسیار خوبی همراه باشد خراب کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یک نفر به دیدارتان خواهد آمد و خبرهای داغی برایتان می آورد. شاید این شخص خبر ازدواج یا طلاق یک نفر یا درگیری خانوادگی بین برخی آشنایانتان را برای شما آورده باشد. شما معمولا کسی نیستید که به غیبت و حرف های خاله زنکی اهمیت بدهید، اما مهمانتان می تواند آنقدر قانع کننده و با اطمینان صحبت کند که تمام حرف هایش را باور کنید. حتما نسبت به آنچه می شنوید شک کنید! شاید تمام چیزهایی که می شنوید دروغ نباشند، اما تمام حقیقت نیز نیستند. تا زمانی که خودتان با افرادی که در مورد آنها صحبت شده روبرو نشده اید و از صحت این اخبار اطمینان پیدا نکرده اید هیچ چیز را قبول نکنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز شما لبخند به لب دارید و دلیل آن هم چیزی نیست جز باوری که نسبت به خودتان دارید. شما احساس می کنید که توانایی لازم برای انجام هر کاری را دارید و می توانید رویاهای خود را به واقعیت بدل کنید. این مثبت نگری شما قابل تحسین است، اما باید کمی احتیاط کنید و نگاه واقع گرایانه ای به مسائل داشته باشید. هدیه ای که می خواسته اید برای یکی از دوستان یا نزدیکانتان بخرید را پیدا نمی کنید و هر جا که می روید یا تمام شده است و یا اصلا آن را ندارند. این موضوع شما را کمی ناراحت خواهد کرد، اما اگر در اینترنت جستجو کنید می توانید آن را به صورت آنلاین خریداری کنید و یا گزینه های دیگری را در نظر بگیرید.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.