امروز ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۱۷ ب.ظ

نوکیا ایکس ۷۱ (Nokia X71) یا همان نوکیا ۸.۱ پلاس تاریخ ۱۳ فروردین در تایوان رونمایی خواهد شد

به گزارش جمهوریت ;

مدت قابل توجهی است که درباره نوکیا ۸.۱ پلاس شایعاتی می شنویم و قرار بود که در MWC 2019 رونمایی شود اما نشد. امروز رسما خبر می رسد که نوکیا ایکس ۷۱ (Nokia X71) یا همان نوکیا ۸.۱ پلاس تاریخ ۱۳ فروردین در تایوان رونمایی خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

دعوتنامه نوکیا برای معرفی نوکیا ایکس ۷۱

نوکیا ۸.۱ پلاس در رندری از یکی از افشاکنندگان بزرگ و قابل اعتماد دیده می‌شود که ظاهر کلی ساده ای دارد و ما آن را از محصولات نوکیا انتظار داریم اما بالای نمایشگر یک تفاوت بزرگ با دیگر محصولات این شرکت دارد و آن سوراخی است که برای قرار گرفتن دوربین سلفی در نظر گرفته شده تا حاشیه نمایشگر به لبه بالا بچسبد. سازنده این نمایشگر هنوز مشخص نیست.

روی قاب پشتی که احتمالا شیشه ای هم باشد نیز دوربین دوگانه برجسته که بیش از ۱.۵ میلی متر برجستگی‌ دارد، دیده می شود. جک ۳.۵ میلی متری هنوز روی لبه پایین حضور دارد و پورت USB C را نیز شاهد هستیم.

نوکیا ایکس ۷۱ (Nokia X71) یا نوکیا ۸.۱ پلاس

به نظر می رسد که نوکیا می خواهد اولین موبایلش با سوراخ نمایشگر برای دوربین سلفی را با نام نوکیا ایکس ۷۱ (Nokia X71) در تایوان رونمایی کند و عرضه جهانی آن مانند موبایل های ناچ‌دارش با تاخیر رو به رو باشد.

نظر شما چیست؟ منتظر نوکیا ۸.۱ پلاس هستید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.