هندزفری بی سیم هواوی freelace با طراحی منحصر به فرد و جذاب ارایه شد

در مراسم معرفی پرچمدار جدید هواوی پی ۳۰ در شهر پاریس فرانسه اینکار تکرار شده و از جدیدترین هدفون بیسیم هواوی یعنی FreeLaces و طراحی تازه‌اش رونمایی شده است.

به گزارش جمهوریت ;

در مراسم معرفی پرچمدار جدید هواوی پی ۳۰ در شهر پاریس فرانسه اینکار تکرار شده و از جدیدترین هدفون بیسیم هواوی یعنی FreeLaces و طراحی تازه‌اش رونمایی شده است. هندزفری بی سیم هواوی freelace با طراحی منحصر به فرد و جذاب ارایه شد و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

هندزفری بی سیم هواوی freelace

هواوی فریلیس

هواوی فریلیس

جدیدترین هدفون بیسیم هواوی FreeLaces نام دارد و در نگاه اول گزینه‌ی مناسبی برای گوش دادن به موسیقی در حین حرکت و ورزش به نظر می‌آید. در ابتدا باید گفت که این هدفون‌ها کاملاً بیسیم نیستند و یک کابل وظیفه اتصال میان دو گوشی کوچک را بر عهده دارد. با این وجود هواوی سال گذشته، چیزی شبیه به ایرپاد را معرفی کرده بود که Freepods نام داشت اما هیچگاه عرضه نشد.

با این حال روی کابل ضخیم توصیف شده و زیر دو گوشی هدفون، دو سری کلید کنترل، میکروفون و باتری تعبیه شده و کاربر می‌تواند به کمک آن ۱۸ ساعت از FreeLaces استفاده کند. قسمت ضخیم کابل که در تصویر نیز مشخص است را می‌توان از طریق درگاه USB-C شارژ کرد. این مسئله بدین معنی است که کاربر هر لحظه می‌تواند قسمتی از هدفون بیسیم هواوی را باز کرده و آن را به درگاه زیرین گوشی P30 خود متصل کند تا پروسه شارژ باتری آغاز شود.

نکته جالب توجه در طراحی FreeLaces این است که دکمه‌های کنترل و باتری این هدفون زیر هر دو گوشی آن تعبیه شده‌اند تا توازن وزن هدفون در دو طرف سر کاربر برقرار شود. این هدفون می‌تواند انتخاب مناسبی برای علاقه‌مندان به موسیقی و دوندگان و ورزشکاران باشد چرا که علاوه بر باتری قوی، بدنه‌ی محکمی هم دارد و موفق شده استاندارد IPX 5 برای مقاومت در برابر عناصر مختلف را کسب کند.

جدیدترین هدفون بیسیم هواوی یعنی FreeLaces به چهار رنگ نارنجی، مشکی، سفید و سبز عرضه خواهد شد اما هنوز تاریخ عرضه و قیمت دقیق آن مشخص نشده است.

نظر شما درباره این هندزفری بی سیم جذاب هواوی چیست؟ نظر من درباره آن مثبت است، حداقل در نگاه اول.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.