امروز ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۵:۰۶ ب.ظ

مرگ مشکوک زنی در شهرک شریعتی تهران

به گزارش جمهوریت ;

رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی آبادنو از پیگیری پلیس برای کشف سرنخ هایی از علت مرگ مشکوک زن میانسال در شهرک شریعتی تهران خبر داد.

سرهنگ محمد حسین هاشمی در گفت و گو با ایسنا در این باره گفت ساعت ۱:۴۰ بامداد امروز مردی به هویت معلوم به کلانتری ۱۵۲ خانی آباد نو مراجعه و اعلام کرد که همسرش پس از سقوط از نردبام و انتقال به بیمارستان دقایقی پیش جان خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه هنگام وقوع حادثه همسرش در خانه حضور نداشت گفت: این مرد با استناد به دعواها و اختلافات پیشین دختر و همسرش و نیز ادعای همسایه‌ها در مورد سقوط از روی نردبام  از ماموران خواست که برای بررسی این موضوع پرونده ای تشکیل داده و از دخترش نیز پرس‌وجو کنند.
رئیس کلانتری ۱۵۲ خانی آبادنو با بیان اینکه جسد برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد، گفت: مأموران کلانتری نیز در تحقیقات اولیه اقدام به بازجویی از همسایگان و نیز دختر این مرد کردند اما این دختر گفت که در مرگ مادرش نقشی نداشته و از آن بی‌اطلاع است.
 وی با بیان اینکه پرونده برای بررسی بیشتر به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت منتقل شد گفت: مأموران کلانتری پس از تشکیل پرونده و جمع آوری مستندات آن را به ماموران پلیس آگاهی تحویل دادند تا درباره علت وقوع این مرگ تحقیقات تکمیلی انجام شود.

به گفته وی تا زمان تکمیل تحقیقات و جمع‌بندی نهایی نمی‌توان به طور قطع اعلام کرد حادثه عمدی بوده است.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.