دستگیری ۳ نفر از مخلان تردد رانندگان محورهای برون شهری

دادستان تهران گفت: ديشب سه نفر که قصد اخلال در خدمت رسانی رانندگان مسیر‌های برون شهری را داشتند دستگیر شدند.دادستان تهران گفت: ديشب سه نفر که قصد اخلال در خدمت رسانی رانندگان مسیر‌های برون شهری را داشتند دستگیر شدند.

به گزارش جمهوریت؛عباس جعفری دولت آبادی دادستان تهران افزود: اخیرا گزارش‌هایی رسیده است مبنی بر اینکه برخی افراد در قالب ممانعت یا ارسال پیامک به برخی رانندگان خدوم که مشغول خدمت رسانی به مردم هستند و یا از طریق تعرض به رانندگان و بستن مسیر‌های مواصلاتی تلاش می‌کنند خدمت رسانی به مردم شریف مختل شود.
وی گفت: دادستانی تهران در حوزه استان تهران به همه افرادی که به نحوی مانع خدمت رسانی به رانندگان در جاده‌ها می‌شوند هشدار داد که بستن جاده می‌تواند مصداق قطاع الطریق هم باشد و مجازات بسیار سنگینی خواهد داشت.
وی گفت: برخی از این افراد در قالب فضای مجازی موجب تحریک رانندگان در خدمت رسانی شان می‌شود که این گونه اقدامات هم مجازات دارد.
دادستان تهران گفت: در شرایطی که دشمن می‌خواهد مردم را مایوس و خدمت رسانی را با اخلال مواجه کند نباید عده‌ای به خود جرات بدهند موجب توقف خدمت رسانی بشوند.
جعفری دولت آبادی گفت: بار مورد نیاز مردم باید از بنادر و مراکز استان‌ها و شهر به شهر حمل شود و این چیز جاری در کشور است و همین طور وسایل سوخت رسانی هم باید به دست مردم برسد که اگر کسی مانع این خدمت رسانی‌ها شود به نوعی اخلال در امر امنیت حمل و نقل جاده‌ای محسوب می‌شود و با مرتکبان این جرایم برخورد خواهد شد.
وی گفت: به همه دادستان‌های استان تهران هم بخش نامه شد که در این خصوص با متخلفان برخورد قاطع داشته باشند و نمونه آن دستگیری سه نفر در شب گذشته در شهرستان پاکدشت بود.
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.