امروز ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲:۴۲ ب.ظ

نوروزگاه‌ها امسال بسیار متنوع‌تر از سال گذشته هستند

رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: امسال نوروزگاه‌ها بسیار متنوع‌تر از سال گذشته هستند.

به گزارش جمهوریت ;

نوروزگاه‌ها امسال بسیار متنوع‌تر از سال گذشته هستند

رئیس شورای شهر تهران تاکید کرد: امسال نوروزگاه‌ها بسیار متنوع‌تر از سال گذشته هستند.

به گزارش ایلنا، محسن هاشمی گفت: امروز بازدیدی از نوروزگاه بلوار کشاورز داشتم اما قصد اولیه بازدید از نوروزگاه شهرری بود که به دلیل ترافیک مرکزی شهر تهران و کندی حرکت از نوروزگاه بلوار کشاورز بازدید کردم.

وی ادامه داد: در این بازدید محمدرضا جوادی یگانه، ابوالفضل رفیع و مسئولان ۴۰ نوروزگاه حضور داشتند و توضیحاتی درخصوص برنامه‌های نوروزگاه‌ها که از سوم تا دهم فروردین از ساعت سه و نیم تا هشت شب برگزار می‌شود، ارائه کردند.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه نوروزگاه بلوار کشاورز نسبت به سال گذشته پررونق‌تر و متنوع‌تر بود، اظهار داشت: در این نوروزگاه موضوعات مختلفی برای شهروندان پیش‌‌‌بینی شده از جمله کارهای دستی، هنری، نمایشی، ورزشی و همچنین پذیرایی مختصری نیز از شهروندان تهرانی می‌شود که این نوروزگاه‌ها دو، سه ساعت از وقت بازدیدکنندگان را به راحتی پر می‌کنند.

هاشمی افزود: فضاهای مفرح خوبی برای سرگرمی مردم فراهم شده به ویژه در زمانی که به دلیل حوادث اخیر مردم کمتر در جاده‌ها حضور دارند و برگزاری این برنامه‌ها می‌تواند اوقات خوشی برای شهروندان ایجاد کند.

وی اضافه کرد: آنچه بیش از همه قابل تأمل است تنوع برنامه‌های فرهنگی و مفرح در نوروزگاه‌ها است که قطعاً برای شهروندان و گردشگران جذابیت دارد.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به بازدید از چند روددره تهران تصریح کرد: خوشبختانه شهرداری تسلط خوبی بر روددره‌ها دارد و پیش‌‌بینی می‌شود بارندگی‌هایی که برای اوایل هفته آینده پیش‌‌بینی شده مشکلی برای پایتخت ایجاد نکند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.