مقایسه سرعت عملکرد سامسونگ گلکسی اس ۱۰ پلاس و آنر ویوو ۲۰ (گجت تی وی)

ارسال شده توسط: اهورا نیازی .

به گزارش جمهوریت ;

۰۷ فروردین ۹۸ ساعت ۱۹:۳۰

مقایسه سرعت عملکرد امروز بین گلکسی اس ۱۰ پلاس از سامسونگ و ویوو ۲۰ از آنر خواهد بود. این دو پرچمدار با سخت افزاری نسبتا مشابه، قیمت های متفاوتی دارند اما Galaxy S10 Plus برنده این میدان خواهد شد یا Honor View 20 ؟

یکی از بهترین شیوه های انتخاب یا تحقیق در مورد گوشی مورد علاقه هر فرد مطالعه در مورد عملکرد آن است. اما سرعت عملکردی بی رقیب که معنی ندارد به همین دلیل در مقایسه سرعت عملکرد امروز دو گوشی قدرتمند از دو برند مطرح را در مقابل همدیگر قرار دادیم تا ببینیم پرچمدار ۲۰۱۹ سامسونگ، گلکسی اس ۱۰ پلاس در رقابت با گوشی چند صد دلار ارزان تر هواوی، یعنی آنر ویوو ۲۰ چند مرد حلاج است.

در مرحله اول این رقابت ابتدا مدت زمان آماده سازی گوشی از موقعیت خاموش تا روشن را مقایسه می‌کنیم (‌Booting Time) ؛ سپس به سراغ سرعت عملکرد رفته و گوشی ها را با اجرای اپ های سبک و روزمره از دوربین و پیام رسان های سبک گرفته تا برنامه ها و بازی های سنگین مانند Pubg Mobile و Asphalt 9 به چالش می‌کشیم؛ و در مرحله آخر این دو پرچمدار را از لحاظ قدرت مدیریت رم (Ram Management) مورد مقایسه قرار خواهیم داد. اما پیش از شروع مقایسه خوب است نگاهی به خلاصه مشخصات کلیدی گوشی ها بیاندازیم.

مقایسه مشخصات فنی سامسونگ گلکسی اس ۱۰ پلاس با آنر ویوو ۲۰

Samsung Galaxy S10 PlusHonor View 20
چیپستکوالکام اسنپدراگون (۸ نانومتر)کایرین ۹۸۰ (۷ نانومتر)
سی پی یو۸ هسته

۲×۲٫۷۳ GHz منگوس M4

۲×۲٫۳۱ GHz کورتکس-A75

۴×۱٫۹۵ GHz کورتکس-A55

۸ هسته

۲×۲٫۶ GHz کورتکس-A76

۲×۱٫۹۲ GHz کورتکس-A76

۴×۱٫۸ GHz کورتکس-A55

جی پی یومالی جی ۷۶-MP12مالی جی ۷۶-MP10
رم۸ گیگابایت۶ گیگابایت
سیستم عاملاندروید ۹٫۰ (پای)؛ رابط کاربری Magic UI 2اندروید ۹٫۰ (پای)؛ رابط کاربری One UI

همانطور که دیدید از نظر اعداد ارقام کمی سامسونگ گلکسی اس ۱۰ پلاس نسبت به آنر ویوو ۲۰ برتری دارد،‌ اما باید دید در میدان نبرد چگونه عمل خواهند کرد.

ویدیوی مقایسه سرعت گلکسی اس ۱۰ پلاس و آنر ویوو ۲۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.