امروز ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۳:۰۵ ب.ظ

کشف ۱۹ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در چغادک

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از شناسایی محل ذخیره‌سازی سوخت قاچاق و کشف ۱۹ هزار لیتر گازوئیل در نزدیکی شهر چغادک خبر داد.

به گزارش جمهوریت ;

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از شناسایی محل ذخیره‌سازی سوخت قاچاق و کشف ۱۹ هزار لیتر گازوئیل در نزدیکی شهر چغادک خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ جوشن سهرابی با بیان این‌که مقابله با قاچاقچیان از اولویت‌های نیروی انتظامی است، افزود: مقابله با قاچاق کالا، ارز، سوخت و تخلفات اقتصادی در اولویت برنامه‌های پلیس و نیروی انتظامی قرار دارد.

وی عنوان کرد: مأموران پلیس آگاهی بوشهر در راستای مبارزه با پدیده قاچاق سوخت، با اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی محل ذخیره‌سازی سوخت قاچاق در نزدیکی شهر چغادک شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر تاکید کرد: مأموران در بازرسی از این محل ۱۹ هزار لیتر گازوئیل قاچاق، و ۵۸ مخزن حمل و نگهداری سوخت، کشف و همچنین یک‌دستگاه خودروی نیسان را توقیف کردند.

سرهنگ سهرابی با اشاره به این‌که کارشناسان ارزش سوخت کشف‌شده را ۸۴۴ میلیون ریال اعلام کرده‌اند، گفت: در ارتباط با این پرونده یک نفر متهم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده است.

وی با اشاره به اهمیت معیشت و اقتصاد مردم ساحل‌نشین استان بوشهر، خاطرنشان کرد: مردم غیور استان در راستای مبارزه با قاچاق با نیروی انتظامی همکاری و تعامل خوبی دارند که جای قدردانی دارد.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.