امروز ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲:۰۰ ب.ظ

بهترین و بدترین برندهای خودرو سال ۲۰۱۹

در بررسی‌های سال جاری (۲۰۱۹) کانسیومر ریپورت، سوبارو با بیشترین امتیاز در برترین جایگاه برندهای خودرویی قرار گرفت.

به گزارش جمهوریت ;

در بررسی‌های سال جاری (۲۰۱۹) کانسیومر ریپورت، سوبارو با بیشترین امتیاز در برترین جایگاه برندهای خودرویی قرار گرفت. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا بهترین و بدترین برندهای خودرو سال ۲۰۱۹ را مرور کنیم.

بهترین و بدترین برندهای خودرو سال ۲۰۱۹

بهترین و بدترین برندهای خودرو سال ۲۰۱۹

همانطور که می بینید، سوبارو با کسب ۸۱ امتیاز از مجموع  ۱۰۰ امتیاز، در جایگاه بهترین برند قرار گرفت و در میان خودروسازان غیرلوکس ۵ امتیار کامل را به دست آورد.

کانسیومر ریپورت هرساله و با نظارت اتحادیه مصرف‌کنندگان آمریکایی گزارش سالانه جدید خود را منتشر می‌کند. در این بررسی بیش از ۳۴ هزار مالک در خصوص محصولات مصرفی خود نظر می‌دهند. همچنین نتایج حاصل از تست تصادف، امتیاز ایمنی و ملاحظات حاصل از حرکات جاده‌ای نیز به برآوردها اضافه خواهد می‌شود.

جنسیس به عنوان دست لوکس‌ساز هیوندای و با کسب امتیاز ۸۰ از ۱۰۰ در جایگاه دوم برترین برندهای جهان قرار گرفت. پورشه نیز با کسب امتیاز ۷۰ از مجموع ۱۰۰،  عنوان سومین برند جهان را از آن خود کرد.

در میان برندهای ضعیف سال ۲۰۱۹ نیز می‌توان به فیات و جگوار اشاره کرد که تنها ۴۴ امتیاز را از آن خود کردند. بیشترین مشکل فیات، اختلال در سامانه اطلاعات- سرگرمی و مشکل در سامانه انتقال قدرت عنوان شده که اثر نامطلوبی روی میانگین امتیاز خودروهای برند کرایسلر و دوج نیز گذاشته است. لندروور با کسب  (۴۸ از ۱۰۰) و میتسوبیشی (۴۹ از ۱۰۰) از خودروسازان دیگری هستند که کارنامه درخشانی ندارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.