امروز ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲:۴۲ ب.ظ

آنباکسینگ هواوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro) را ببینید

هواوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro) در نهایت رسما معرفی شد و دستگاهی است که متمرکز بر عکاسی و در مجموع پنج دوربنیش است.

به گزارش جمهوریت ;

هواوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro) در نهایت رسما معرفی شد و دستگاهی است که متمرکز بر عکاسی و در مجموع پنج دوربنیش است. دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی آن هر چند نظر DxO را به خود جلب نکرده است اما دوربین اصلی چهارگانه که شامل یک دوربین ToF هم هست، توانسته بهترین دوربین تست شده در DxO لقب بگیرد که این افتخار بزرگی برای هواوی به شمار می رود. اگر درباره هواوی پی ۳۰ پرو کنجکاو هستید در ادامه با ترنجی همراه باشید تا آنباکسینگ هواوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro) را ببینید.

آنباکسینگ هواوی پی ۳۰ پرو (Huawei P30 Pro)

هواوی پی ۳۰ پرو در یک بسته بندی ساده و قابل انتظار برای خانواده هواوی پی (Huawei P) ارایه می شود. لوازم جانبی همراه با پی ۳۰ پرو یک پک کامل است. از شارژر فوق سریع ۴۰ واتی هواوی بگیرید تا هندزفری با کیفیت با پورت Type C که درون جعبه قرار دارد. همچنین طبق عادت چینی ها اینجا یک قاب شفاف نیز درون جعبه قرار دارد.

در این آنباکسینگ هواوی پی ۳۰ پرو نگاهی به خود دستگاه نیز می شود. این دستگاه رنگ آبی-سفید جدید هواوی که Breathing Crystal نام دارد را به ما نشان می دهد. در نمای جلویی می بینیم که بریدگی نمایشگر کشیده هواوی میت ۲۰ پرو که سیستم تشخیص چهره ۳ بعدی را اریه می کرد به یک ناچ کوچک تبدیل شده و بلندگوی مکالمه نیز از حالت فیزیکی قدیمی بیرون آمده و صدا به صورت ویژه ای از درون دستگاه پخش می شود. هواوی معتقد است این روش به شما اجازه می دهد که صدا را فقط خودتان بشنوید.

نظر شما درباره هواوی پی ۳۰ پرو چیست؟ فکر می کنید پکیج کاملی به هنگام خرید ارایه می شود؟ نظر من مثبت است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.