خسارت ۵٫۵ میلیارد تومانی به بیمه شدگان بیمه ایران

مدیرکل بیمه ایران مازندران از برآورد ۵٫۵میلیارد تومانی از خسارت وارده به منازل مسکونی و صنایع تحت پوشش بیمه ایران در سیل اخیر خبر داد.

به گزارش جمهوریت ;

خسارت 5.5 میلیارد تومانی به بیمه شدگان بیمه ایران

مدیرکل بیمه ایران مازندران از برآورد ۵٫۵میلیارد تومانی از خسارت وارده به منازل مسکونی و صنایع تحت پوشش بیمه ایران در سیل اخیر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،بهرام دارایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران به ۳۷ مورد اعلام خسارت بیمه بدنه در سیل اخیر به بیمه ایران خبر داد و اعلام کرد که ۹۰ درصد آن پرداخت شد.

وی همچنین از خسارت سیل به ۱۰۰۰منزل مسکونی و صنایع تحت پوشش بیمه خبر داد که ۲۰ درصد آن یعنی۲۳۰ مورد آن معادل ۵٫۵ میلیارد تومان سهم بیمه ایران بوده است.

مدیرکل بیمه ایران مازندران از برآورد ۵٫۵میلیارد تومانی از خسارت وارده به منازل مسکونی و صنایع تحت پوشش بیمه ایران در سیل اخیر خبر داد گفت: این میزان خسارت در حال کارشناسی و بررسی است.

وی  به رشد ۲۳ درصدی فروش حق بیمه در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ اشاره کرد و گفت: میزان دریافت حق بیمه ایران در سال گذشته، ۴۲۰ میلیارد تومان بوده که ۹۰ درصد آن به پرداخت خسارت اختصاص یافت.

دارایی ضمن بیان اینکه ۱۵ تا ۲۰درصد جامعه به استفاده از بیمه آتش‌سوزی منزل اقبال نشان می‌دهند، از مردم خواست که با توجه به موقعیت مکانی استان، منازل خود را بیمه جامع و کامل کنند تا در جامعه تورمی امروز، میزان خسارت را بتوانند به روز دریافت کنند.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.