امروز ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۷ ب.ظ

کشف ۴۲ کیلو حشیش در عملیات مشترک پلیس تهران و البرز

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری دو سوداگر مرگ خبر داد و گفت: این متهمان به همراه ۴۲ کیلوگرم حشیش در یک عملیات مشترک با پلیس استان البرز دستگیر شدند.

به گزارش جمهوریت ;

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری دو سوداگر مرگ خبر داد و گفت: این متهمان به همراه ۴۲ کیلوگرم حشیش در یک عملیات مشترک با پلیس استان البرز دستگیر شدند.

به گزارش ایسنا،‌ سرهنگ محمد بخشنده در تشریح جزئیات این خبر گفت: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران این یگان مشخص شد، یکی از سوداگران مرگ در محدوده غرب تهران، اقدام به توزیع مواد مخدر می کند که در این خصوص پرونده ای تشکیل و تیم های عملیاتی پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند.

وی، عنوان داشت: در بررسی های انجام شده در این خصوص، مشخص شد که متهم به تازگی یک محموله مواد مخدر را از قاچاقچیان جنوب کشور خریداری و در مخفیگاه خود در شهرستان “کرج” انبار کرده و قصد توزیع آن را دارد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت افزود: متعاقبا، موضوع به مرجع قضایی ارجاع شد که طی آن دستور بازداشت متهم و بازرسی از مخفیگاه وی صادر و ماموران این یگان با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به مخفیگاه متهم اعزام و پس از چندین ساعت مراقبت نامحسوس و اطمینان از حضور سوژه در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه وارد مخفیگاه وی شده و ضمن دستگیری متهم، همدستش را نیز دستگیر کردند.

براساس گزارش سایت پلیس، سرهنگ بخشنده، تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۴۲ کیلوگرم حشیش کشف و متهمان به همراه مواد مکشوفه به پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شدند که پس از تحقیقات و بازجویی های انجام شده به جرم خود اعتراف و ضمن تکمیل پرونده به دادسرا منتقل شدند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.