امروز ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲:۰۳ ب.ظ

پیش بینی فروش ۶۰ میلیون گلکسی اس ۱۰ و بازگشت سامسونگ به روزهای اوج

پس از موفقیت های روزافزون در گلکسی اس ۲ و گلکسی اس ۳، سامسونگ توانست با گلکسی اس ۴ به رکورد فروش رویایی ۸۰ میلیون دستگاه برسد.

به گزارش جمهوریت ;

پس از موفقیت های روزافزون در گلکسی اس ۲ و گلکسی اس ۳، سامسونگ توانست با گلکسی اس ۴ به رکورد فروش رویایی ۸۰ میلیون دستگاه برسد. توجه داشته باشید که این عدد فقط برای فروش گلکسی اس ۴ است و مدل مینی آن در این آمار محاسبه نشده است. پس از آن شاهد افتضاح گلکسی اس ۵ بودیم که سبب رقم خوردن فروش ۲۲۰ میلیون دستگاه آیفون ۶ و ۶ پلاس شد! پس از آن فروش خانواده گلکسی اس از ۴۵ میلیون دستگاه در سال تجاوز نکرده است. این بار اما شاهد پیش بینی فروش ۶۰ میلیون گلکسی اس ۱۰ و بازگشت سامسونگ به روزهای اوج هستیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

پیش بینی فروش گلکسی اس ۱۰

گلکسی اس ۱۰

گلکسی اس ۱۰

اگرچه شاخص‌های اولیه حاکی از آن است که بازار تلفن‌های هوشمند حداقل یک سال نزولی دیگر را تجربه خواهد کرد، اما سامسونگ می‌تواند عملکرد بهتری نسبت به قبل داشته باشد. بر اساس اطلاعات زنجیره تامین، انتظار می‌رود فروش پرچمداران ۲۰۱۹ سامسونگ نسبت به S9 بهتر باشد و در سطح جهانی به ۶۰ میلیون دستگاه برسد.

خانواده گلکسی اس ۱۰ از نظر پیش‌سفارش در چین و آمریکا عملکرد بسیار خوبی داشته است. گزارش وبسایت DigiTimes افزایشی ۱۰ تا ۱۵ درصدی را نسبت به نسل‌های قبلی در مجموع آمار فروش خانواده اس ۱۰ پیش‌بینی می‌کند، بنابراین این رقم برای سال جاری تقریبا به ۶۰ میلیون دستگاه می‌رسد.

ترکیب طراحی ظاهری جدید، دوربین‌های بهبودیافته و اضافه شدن مدل ۵G به این خط تولید مطمئنا تاثیر مثبتی بر میزان فروش پرچمداران سامسونگ خواهد گذاشت، چرا که این غول بزرگ کره‌ای می‌خواهد علی‌رغم فشارهایی که از طرف هوآوی به آن‌ها وارد می‌شود، جایگاه خود را به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده موبایل دنیا حفظ کند. تنوع گسترده محصولات سری A هم گواه دیگری بر استراتژی سامسونگ مبنی بر حفظ و تسخیر هر چه بیشتر بازارهای جدید مثل چین است که شیائومی و هوآوی فعلا در آن حکمفرمایی می‌کنند.

گلکسی اس ۱۰ ۵ جی

گلکسی اس ۱۰ ۵ جی

۵G یکی از دیگر حوزه‌هایی است که سامسونگ سرمایه‌گذاری زیادی در آن انجام داده و قصد رقابت با هوآوی را دارد. گلکسی اس ۱۰ نسخه ۵G احتمالا اولین پرچمداری خواهد بود که از فناوری نسل پنجم ارتباطات پشتیبانی می‌کند. همه این استراتژی‌ها و برنامه‌ریزی‌ها به سامسونگ کمک می‌کند تا جایگاه فعلی خود را حفظ نماید.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید که گلکسی اس ۱۰ که احتمالا به صورت خانوادگی بتواند به آمار فروش ۶۰ میلیون دستگاهی برسد، یک موفقیت قابل توجه برای سامسونگ باشد؟ نظر من مثبت است چون رقبای قدری چون هواوی پی ۳۰ و دیگر پرچمدارهای اقتصادی زیر ۵۰۰ دلار در حال بلعیدن بازار هستند و در این شرایط رسیدن به رکورد فروش ۶۰ میلیون پرچمدار از یک برند سازنده دستگاه اندرویدی، فراتر از انتظار است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.