۱۲ قاب به یاد ماندنی از تراکتورسازی در سال ۹۷

تراکتورسازی در سال ۹۷ تغییر و تحولات زیادی را تجربه کرد.

به گزارش جمهوریت ;

12 قاب به یاد ماندنی از تراکتورسازی در سال 97

تراکتورسازی در سال ۹۷ تغییر و تحولات زیادی را تجربه کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سال ۹۷ هم برای تراکتورسازی مثل همیشه سال پرخبر و پر اتفاقی بود که قاب‌های خاصی به ثبت رساند و ۱۲ قاب منتخب آن را می‌بینید.

۱- عالیجناب وارد می‌شود

image_600_400

ورود تراکتورسازی به بخش خصوصی و در اختیار گرفتن مالکیت باشگاه توسط محمدرضا زنوزی اتفاق ویژه و مهم این باشگاه در سال ۹۷ بود. تراکتورسازی دوران جدیدی با مالک متمول خود شروع کرده است.

 

 

۲- رئالی سابق در تبریز

توشاک

جذب یک مربی بین‌المللی و نام بزرگ برای نیمکت تراکتور از اولین وعده‌های زنوزی بود که خیلی زود عملی شد. توشاک آمد ولی خیلی زود راهش از تراکتور جدا شد و ایران را ترک کرد.

 

۳- دو بمب در یک قاب

n82988805-72470276

جذب شجاعی و دژاگه برای تراکتورسازی شاید تا پیش از عملی شدن شبیه یک شوخی بود و تا وقتی تصویر این دو نفر با لباس باشگاه منتشر نشد کسی باور نمی‌کرد زنوزی ۲ بمب بزرگ ترکانده باشد ولی کاپیتان‌های تیم ملی اولین بمب های فصل جدید تراکتور بودند.

 

۴- هایجک بزرگ حاج‌صفی از سپاهان

01333151

مثلث کاپیتان‌های تیم ملی نیاز به ضلع سوم داشت که با جذب حاج‌صفی تکمیل شد. همه تصور می‌کردند مقصد احسان در بازگشت به ایران تیم دوران جوانی خود سپاهان باشد ولی در اخرین دقیقه مقصد از اصفهان به تبریز تغییر کرد.

 

۵- هواپیمای اختصاصی

photo_2018-08-23_16-25-36

تراکتورسازی به لطف انتقال به بخش خصوصی صاحب هواپیمای اختصاصی هم شد و همیشه با پرواز چارتر برای دیدارهای خارج از خانه سفر می‌کند.

 

۶- سوگیتا، بی‌سروصدا محبوب شد

yukiya-sugita-135980

خرید بازیکن ژاپنی توسط یک تیم ایرانی اتفاق نادر و عجیبی بود که تراکتورسازی این فصل رقم زد. یوکیا سوگیتا برای کسی شناخته شده نبود ولی خیلی زود با درخشش در ترکیب سرخ‌های تبریزی دل از سکوها برد و به جایگاه ثابتی در ترکیب اصلی رسید.

 

۷- زوج رویایی

55

تراکتورسازی دو خرید خارجی دیگر هم در تابستان داشت که در خط حمله بودند. آنتونی استوکس و هری اروین بودند که یک زوج زهردار و خطرناک در خط جلوی تراکتور راه انداختند. این دو بازیکن اواخر نیم فصل نخست به مرخصی رفتند و با تاخیر زیاد برگشتند. استوکس چند هفته‌ای است گلزنی را دوباره شروع کرده و اروین هنوز اجازه ورود به ترکیب اصلی را نیافته است.

 

۸- گل تماشایی دانیال

01330334

تراکتورسازی فاصله‌ای تا باخت مقابل سپاهان در نقش جهان نداشت ولی شوت برق آسای اسماعیلی‌فر در دقایق پایانی کار را به تساوی کشاند و یک امتیاز با ارزش به تیمش هدیه داد. این یکی از مهم‌ترین گل‌های تراکتورسازی در سال ۹۷ بود.

 

۹- لیکنز آمد

01372472

نتایج خوب تراکتور با تقوی پس از جدایی توشاک هم مانع بلندپروازی‌های زنوزی نبود و مشخص بود ک او سرمربی موقت است و جذب جرج لیکنز، سرمربی شهیر بلژیکی در همین راستا رقم خورد.

 

۱۰– بمب زمستانی

photo_۲۰۱۹-۰۱-۰۴_۲۳-۲۰-۵۹

در نقل و انتقالات زمستانی هم تراکتور تغییراتی ایجاد کرد که پر سرو صدا ترین آن جذب کنستانت گینه‌ای بود. هافبک دفاعی جدید تراکتور با سابقه حضور در میلان اسم دهن پرکنی بود که البته به دلیل مشکلات جسمی هنوز موفق به بازی در ترکیب تیمش نشده است.

 

۱۱- تپه‌های جهانی

2454471

استقبال بی‌نظیر پرشورها از تیمشان در بازی با استقلال کار را به پر شدن ورزشگاه و استقرار روی تپه‌‌های اطراف کشاند و تصاویر جالبی به ثبت رساند که در رسانه‌های جهانی بازتاب پیدا کرد.

 

۱۲- گل رویایی اشکان

1999498_701

دژاگه در بازی حیثتی با استقلال در ورزشگاه یادگار توانست با یک شوت زیبا دروازه استقلال را باز کند و برتری یک بر صفر تیمش را رقم زد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.