Sorry. No data so far.

امروز ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۳۸ ب.ظ

دوربین سلفی گلکسی نوت ۱۰ شاید روی قلم S Pen باشد

به گزارش جمهوریت ;

شایعات متعددی درباره گلکسی نوت ۱۰ (Galaxy Note 10) وجود دارد که می تواند جالب و عجیب هم باشد. از اینکه سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ احتمالا بدون هیچ دکمه فیزیکی ارایه شود تا اینکه دوربین چهارگانه گلکسی نوت ۱۰ محتمل است. امروز در جدیدترین شایعه ای که تحققش کمی عجیب به نظر می رسد می شنویم دوربین سلفی گلکسی نوت ۱۰ شاید روی قلم S Pen باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

دوربین سلفی گلکسی نوت ۱۰

فلم گلکسی نوت ۱۰

فلم گلکسی نوت ۱۰

مدتی قبل شایعه شده بود که قرار است دوربین جلوی گلکسی نوت ۱۰ در قلم آن قرار داده شود، اما آیا سامسونگ واقعا برای یکپارچه کردن نمایشگر دست به این اقدام می‌زند؟ آیا دلایل کافی برای انجام این کار وجود دارد و این شرکت آماده است تا به طور کلی دوربین سلفی را از جلوی دستگاه به قلم آن منتقل کند؟

در پشت گلکسی نوت ۱۰ دوربینی چهارگانه وجود خواهد داشت که پیکربندی قدرتمندی را به کاربر ارائه می‌کند. سه تا از این دوربین‌ها احتمالا همان دوربین‌های استاندارد، عریض و تله‌فوتو خواهند بود و چهارمی سنسوری از نوع ToF است که به فراهم‌سازی بستر آینده واقعیت افزوده کمک می‌کند.

با توجه به پیکربندی گران قیمت‌ترین عضو خانواده گلکسی S، یعنی گلکسی اس ۱۰ فایو جی، به نظر می‌رسد که این پیکربندی قرار است در پشت و روی دستگاه‌های بیشتری از این شرکت پیاده‌سازی شود. اما آیا نوت ۱۰ از این قاعده مستثنی خواهد بود؟ آیا این بار هم گلکسی نوت می‌تواند پا را فراتر گذاشته و دست به حرکتی جدید بزند؟

شاید هم قرار است با اضافه شدن نمایشگر ثانویه به پشت دستگاه از دوربین‌های عقب به جای دوربین سلفی استفاده شود. این سازوکار به سنسور ToF اجازه می‌دهد به حداکثر قابلیت خود دست یافته و بتواند تشخیص چهره را به نحو احسن انجام دهد. فعلا باید منتظر بمانیم و ببینیم تا ماه اوت چه خبرهایی درباره این تلفن هوشمند منتشر می‌شود.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این ایده خوبی است؟ به نظر من نیست چون قلم یک وجود حساس است و احتمالا خراب شدن، گم شدن و هر چیز دیگر آن وجود دارد. از طرفی اینکه شما بخواهید قلم را بیرون بیاورید و رو به خود بگیرید، بعد نمای دوربین را روی چه چیزی می بینید؟ در صورتی این تصور می تواند موفق باشد که سامسونگ تمام جوانب تصمیم خود را سنجیده باشد. نظر شما چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.