امروز ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲:۴۱ ب.ظ

گلکسی اس ۱۰ پلاس به عقیده Consumer Reports بهترین موبایل موجود است

مجله Consumer Reports که از سال ۱۹۳۶ در زمینه تست محصولات و امتیازدهی بر اساس نظر مصرف کنندگان فعال بوده، به تازگی گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۰ پلاس را در صدر فهرست تلفن های هوشمند خود قرار داده است.

به گزارش جمهوریت ;

مجله Consumer Reports که از سال ۱۹۳۶ در زمینه تست محصولات و امتیازدهی بر اساس نظر مصرف کنندگان فعال بوده، به تازگی گوشی سامسونگ گلکسی اس ۱۰ پلاس را در صدر فهرست تلفن های هوشمند خود قرار داده است. در حقیقت گلکسی اس ۱۰ پلاس به عقیده Consumer Reports بهترین موبایل موجود است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

گلکسی اس ۱۰ پلاس

گلکسی اس ۱۰ پلاس

بر اساس مطلبی که کانسومر ریپورتز در همین باره منتشر کرده، علت انتخاب گلکسی اس ۱۰ پلاس به عنوان برترین گوشی موجود در بازار، توانایی این محصول در امور پایه مانند عمر باتری، کیفیت تصویربرداری و مقاومت در برابر ضربه بوده است.

مجله آمریکایی همچنین به تازگی فاکتورهای «قابلیت اعتماد پیش بینی شده برند» و «رضایت مالک» را هم در نمره نهایی لحاظ کرده که در ارتقای نمره اس ۱۰ پلاس مؤثر بوده اند؛ هرچند به گفته CR، اضافه شدن فاکتورهای مورد اشاره بیشترین نفع را برای محصولات اپل داشته است.

طبق نتایج تست Consumer Reports، باتری گلکسی اس ۱۰ پلاس قادر است طی کاربری عادی، تا ۳۹٫۵ ساعت شارژ خود را حفظ کند که این عدد ۸ ساعت بیشتر از رکورد گلکسی نوت ۹ است. در این تست گلکسی اس ۱۰ و اس ۱۰e به ترتیب ۳۵٫۵ و ۳۳٫۴ ساعت دوام آورده اند.

لازم به ذکر است که تست باتری با استفاده از یک انگشت رباتیک انجام شده و در متد جدید، دیگر روشنایی صفحه تا آخر افزایش نمی یابد؛ چرا که بعضی گوشی ها قابلیت ارائه روشنایی بسیار بالاتری نسبت به سایر مدل ها دارند که سرعت مصرف باتری را هم افزایش می دهد.

برای آزمایش مقاومت نیز اس ۱۰ پلاس یکصد بار در یک محفظه فلزی استوانه ای چرخان (برای اطمینان از تفاوت زاویه برخوردها) رها شد و در پایان توانست بدون مشکل اساسی به کار کردن ادامه دهد.

Consumer Reports در نهایت با اتکا به اطلاعات به دست آمده از پرسشنامه های پر شده توسط بیش از ۱۳۲ هزار نفر که گوشی های خود را بین سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۸ خریداری کرده بودند، در بخش قابلیت اعتماد پیش بینی شده برند و رضایت مالک (که برای کل محصولات یک برند لحاظ می شوند) نمره گلکسی اس ۱۰ پلاس را محاسبه و این محصول را به عنوان برترین گوشی خود معرفی کرد.

گفتنی است سامسونگ در فاکتورهای قابلیت اعتماد پیش بینی شده برند و رضایت مالک به ترتیب عناوین عالی و خیلی خوب را کسب کرده که در این زمینه شرکت های وان پلاس و اپل با کسب عنوان عالی در هر دو مورد (امتیاز اپل اندکی بیشتر بوده)، بالاترین نمرات را به دست آورده اند.

نظز شما چیست؟ فکر می کنید که این عنوان به فروش گلکسی اس ۱۰ چقدر کمک می کند؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.