امروز ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۸ ق.ظ

شارژر سریع جدید ۲۵ واتی سامسونگ را ببینید

سه روز پیش بود که در ترنجی خواندیم گلکسی ای ۷۰ (Galaxy A70) با دوربین ۳ گانه، نمایشگر ۶.

به گزارش جمهوریت ;

سه روز پیش بود که در ترنجی خواندیم گلکسی ای ۷۰ (Galaxy A70) با دوربین ۳ گانه، نمایشگر ۶.۷ اینچی ۲۰:۹ و باتری ۴۵۰۰ میلی آمپری با شارژر ۲۵ واتی رسما معرفی شد. یکی از مهم ترین ویژگی های گلکسی A70 را شارژر ۲۵ واتی جدید سامسونگ می توان دانست و اگر به آن علاقه دارید در ادامه با ترنجی همراه باشید تا شارژر سریع جدید ۲۵ واتی سامسونگ را ببینید.

شارژر سریع جدید ۲۵ واتی سامسونگ

ظاهرا گلکسی S10 5G و گلکسی A70 نخستین گوشی های سامسونگ هستند که از شارژ کابلی ۲۵ واتی پشتیبانی می‌کنند.

طبق توییت جدید یکی از افشاگران معتبر دنیای موبایل، EP-TA800 یک شارژر یو اس بی پاور دلیوری (USB-PD) است و برای اتصال به گوشی‌ های گلکسی اس ۱۰ ۵G وگلکسی ای ۷۰ از کابل USB-C به USB-C استفاده می‌کند. البته به نظر می‌رسد اینشارژر ۲۵ واتی سامسونگ ، در جعبه گوشی گلکسی ای ۹۰ (یا هر نام دیگری که خواهد داشت) نیز قرار داده شود.

این شارژر از حالت «تغذیه برنامه‌ریزی شده» یا PPS نیز پشتیبانی می‌کند؛ قابلیتی که به گوشی هوشمند اجازه می‌دهد تا انرژی خروجی از شارژر را کنترل و برای خنک نگه داشتن باتری، روی حالت بهینه تنظیم کند.

در حال حاضر گوشی های LTE خانواده گلکسی S10، هنوز با استاندارد قدیمی ۱۵ واتی شارژ می‌شوند؛ اما برخی منابع مدعی شده‌اند که پس از آپدیت نرم افزاری، شارژر ۲۵ واتی سامسونگ برای آن‌ها نیز کاربرد خواهد داشت. البته هنوز کمپانی کره‌ای این موضوع را تایید نکرده است.

نظر شما درباره شارژر ۲۵ واتی جدید سامسونگ چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.