Sorry. No data so far.

امروز ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۱۸ ب.ظ

آپدیت هواوی پی ۳۰ پرو برای بهبود عملکرد حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر ارایه شد

به گزارش جمهوریت ;

اولین آپدیت نرم افزاری گوشی هواوی P30 پرو منتشر شد. این بروزرسانی باگ های این گوشی هوشمند قدرتمند را رفع می کند. گفته می شود که آپدیت هواوی پی ۳۰ پرو برای بهبود عملکرد حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر ارایه خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

در حالی که هنوز گوشی های سری P30 هواوی وارد بازار نشده اند، سازنده آن ها تصمیم به عرضه اولین بروزرسانی نرم افزاری برای هواوی پی ۳۰ پرو گرفته است. این آپدیت حجمی برابر با ۴۰۰ مگابایت داشته و دارای شماره ورژن ۹٫۱٫۰٫۱۲۴ است. این بروزرسانی عملکرد دوربین این اسمارت فون را بهبود داده و برخی از باگ های آن را رفع می کند. یکی از باگ های برطرف شده توسط این آپدیت مربوط به عدم هماهنگی صدا و تصویر در ویدیوهای اینستاگرام در زمان ضبط آن ها در حالت Hands-Free است.

این آپدیت مشکلات مربوط به عدم استفاده از کیبورد Swiftkey در برخی مواقع را برطرف می کند. از دیگر باگ های رفع شده توسط این بروزرسانی می توان به عدم امکان نوتیفیکیشن برخی برنامه ها در زمان خاموش بودن نمایشگر و عدم امکان ارسال تصاویر در ایمیل ها اشاره کرد.

آپدیت هواوی پی ۳۰ پرو

آپدیت هواوی پی ۳۰ پرو

آپدیت هواوی پی ۳۰ پرو

عملکرد سنسور اثر انگشت زیر نمایشگر این گوشی هوشمند توسط آپدیت جدید بهبود پیدا کرده و همچنین به آن پچ امنیتی ماه مارس اضافه می شود.

این بروزرسانی هم اکنون برای افرادی عرضه شده که این گوشی هوشمند را برای بررسی در اختیار دارند. این آپدیت برای گوشی هایی که در بازار به فروش می رسند، به صورت پیش فرض نصب می شود.

نظر شما درباره این آپدیت هواوی پی ۳۰ پرو پیش از عرضه رسمی به بازار چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.