امروز ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۹:۱۸ ق.ظ

مقایسه تست سقوط گلکسی اس ۱۰ پلاس با آیفون Xs مکس

پیش از این تست سقوط گلکسی اس ۱۰پلاس را با آیفون Xs مکس را دیدیم.

به گزارش جمهوریت ;

پیش از این تست سقوط گلکسی اس ۱۰پلاس را با آیفون Xs مکس را دیدیم. آنجا دیدیم که مقاومت نمونه اپل از نمونه سامسونگ بهتر است.  این بار اما تست سقوط دیگری را با هم خواهیم دید که از نظر استانداردهای برابرسازی شرایط تست بهترین تست سقوط در حال حاضر است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا تست سقوط گلکسی اس ۱۰ پلاس را با آیفون Xs مکس مقایسه کنیم.

تست سقوط گلکسی اس ۱۰ پلاس را با آیفون Xs مکس

همانطور که می بینید هر دو دستگاه در راند اول که سقوط به روی قاب شیشه ای پشتی هست، می شکنند اما نمونه اپل مقاومت بیشتری از خود نشان داده و با وجود شکستن اما کمتر آسیب دیده است.

در راند دوم که سقوط به گوشه است،  نمونه سامسونگ این بار مقاومت بهتری از خود نشان داده و فلز دستگاه غرشدگی کمتری دارد.  همچنین نمایشگر دو لبه خمیده این دستگاه با وجود ابعاد بزرگ است در این سقوط جان سالم به در می‌برد.

در راند پایانی که سقوط به روی شیشه نمایشگر است همچنان هر دو دستگاه می شکند اما نمونه اپل آسیب کمتری می بینند.  نکته مهم اینجاست که حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر گلکسی اس ۱۰ پلاس پس از این سقوط دیگر کار نمی کند. این می‌توانند یک ایراد بزرگ باشد و اگر چنین اتفاقی برای شما رخ دهد تنها راهی که بتوانید دستگاه خود را کاملاً هم استفاده کنید فقط رمز عددی یا حروف است.

در راند امتیاز ویژه اما گلکسی اس ۱۰ پلاس توانست ۱۰ سقوط را کاملا پشت سر بگذارد و دستگاه با وجود شکستگی های فراوان اما همچنان بدون نقص کار کند.  توجه داشته باشید که این بدون نقص بودند همچنان کار نکردن حسگر اثر انگشت یکپارچه با نمایشگر را در خود دارد.

نظر شما درباره عملکرد به مقاومت دو پرچمدار شیشه ای اپل و سامسونگ چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.