تست باتری هواوی پی ۳۰ پرو با گلکسی اس ۱۰ پلاس و آیفون Xs مکس

هواوی امسال برای اعضای خانواده پی (Huawei P) یعنی هواوی پی ۳۰ و هواوی پی ۳۰ پرو حجم باتری بزرگ را در نظر گرفته که به ما انتظار عملکرد بسیار خوبی را می دهد.

به گزارش جمهوریت ;

هواوی امسال برای اعضای خانواده پی (Huawei P) یعنی هواوی پی ۳۰ و هواوی پی ۳۰ پرو حجم باتری بزرگ را در نظر گرفته که به ما انتظار عملکرد بسیار خوبی را می دهد. همچنین پرچمدار های امسال سامسونگ مجهز به باتری های حجیمی هستند که این بررسی عملکرد پرچمدار های سامسونگ، هواوی و اپل که سه تولید کننده اول و پرفروش ترین برند در بازار موبایل های هوشمند هستند می تواند جالب باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا عملکرد عمر باتری پرچمدار های اخیر هواوی سامسونگ و اپل را در نسخه های عادی و پلاس با هم داشته باشیم.

 عمر باتری هواوی پی ۳۰ پرو

مقایسه عمر باتری هواوی پی ۳۰ پرو

همانطور که در تصویر بالا می بینید مشخصات نمایشگر و هم باتری هر دستگاه مشخص شده است. نمونه هواوی بیشترین حجم باتری را چه در نسخه عادی و چه در نسخه پلاس را دارد.

تست عمر باتری هواوی پی ۳۰ پرو با گلکسی اس ۱۰ پلاس و آیفون Xs مکس

در پایان ویدیو تست عمر باتری هواوی پی ۳۰ پرو با گلکسی اس ۱۰ پلاس و آیفون Xs مکس می‌بینیم که هواوی P30 پرو که بیشترین حجم باتری را در بین شش دستگاه داشت بهترین عمر باتری را ارائه می‌کند. پس از آن و با اختلاف کمی گلکسی اس ۱۰ پلاس می ایستد. همچنین در نسخه‌های عادی نیز عملکرد هواوی p۳۰ بهتر از گلکسی اس ۱۰ و آیفون Xs بود. در نظر داشته باشید که گلکسی اس ۱۰ های موجود در این تست نسخه اگزینوس ۹۸۲۰ هستند که عملکرد باتری آن ها کمی از نسخه اسنپدراگون ۸۵۵ پایین تر است.

به این ترتیب می‌توان گفت که پرچمدارهای ۲۰۱۹ هواوی طبق این تست می‌توانند بهترین عمر باتری را نسبت به دستگاه هایی که در کنار آنها تست شد، ارایه دهند. نظر شما چیست؟ فکر می کنید که عملکرد هواوی در زمینه عمر باتری پرچمدارهای ۲۰۱۹ این شرکت چطور بوده است؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.