Sorry. No data so far.

امروز ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۳:۲۲ ب.ظ

انفجار خط آهن آق قلا برای سرعت بخشیدن به تخلیه آب بود

به گزارش جمهوریت ;

انفجار خط آهن آق قلا برای سرعت بخشیدن به تخلیه آب بود

فرمانده کل سپاه درباره انفجاری که در ریل راه‌آهن در حومه آق‌قلا انجام شد، اظهار کرد: منطقه کل‌آباد در شهرستان آق‌قلا دچار آب‌گرفتگی بود و این کار برای سرعت بخشیدن به تخلیه آب از این منطقه انجام شد.

به گزارش ایلنا، سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری (فرمانده کل سپاه) در بازدید از مناطق سیل‌زده آق قلا درباره انفجاری که در ریل راه‌آهن در حومه آق‌قلا انجام شد، تاکید کرد که این کار برای سرعت بخشیدن به تخلیه آب از این منطقه انجام شد که در این امر مؤثر بود.

وی افزود: متأسفانه ورودی‌های آب با بارش‌هایی که رخ داد و برفاب‌ها افزایش یافت و با توجه به اینکه کشش آب در منطقه و لب دریا محدود است، این امکان فراهم نشد که بتوانیم زندگی مردم را از آب تخلیه کنیم.

سرلشکر جعفری با بیان اینکه سپاه به امر تخلیه آب کمک می‌کند، تصریح کرد: اگر بقیه دستگاه‌های دولتی امکانات خود را به اندازه نیروهای مردمی، بسیج، سپاه ارتش و سایر نیروهای مسلح، پای کار بیاورند؛ سریع‌تر این کار انجام خواهد شد.

وی گفت: متأسفانه با توجه به ورود آب بارش‌های اخیر و برفاب‌ها و محدود بودن کشش خروج آب از منطقه، این امکان فراهم نشد که بتوانیم آب را از خانه‌های مردم تخلیه کنیم.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: امیدواریم با اقدامات که انجام می‌گیرد دیگر تهمت اینکه آب را از این ور به اون ور منتقل کردند نزنند، چون گمیشان منطقه‌ای است که آب تحویل دریا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.