فرصت حمايت از شركت‌هاي دانش‌بنيان

شايان ذكر است با اقدامات و تمهيدات اتخاذ شده، فضاي مناسبي جهت حضور شركت‌هاي فناور به منظور معرفي طرح‌هاي دانش‌بنيان با قابليت سرمايه‌گذاري اختصاص يافته است.

به گزارش جمهوريت به نقل از روابط عمومي ستاد توسعه فناوري اطلاعات، ارتباطات و فضاي مجازي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، دهمين نمايشگاه معرفي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري كشور (Kiah Invex 2018) با هدف معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بورس، امور بانکی، بیمه و خصوصی‌سازی و حمايت از شركت‌هاي خلاق،‌ فناور و دانش‌بنيان از ۳۰ مهر تا ۳ آبان ماه ۱۳۹۷ در جزيره كيش برگزارمي‌شود.

شايان ذكر است با اقدامات و تمهيدات اتخاذ شده، فضاي مناسبي جهت حضور شركت‌هاي فناور به منظور معرفي طرح‌هاي دانش‌بنيان با قابليت سرمايه‌گذاري اختصاص يافته است.

گفتني است در اين نمايشگاه شركت‌هاي بزرگ سرمايه‌گذاري ملي و بين‌المللي از جمله بانك‌ها و بنگاه‌هاي بزرگ اقتصادي حضور خواهند يافت و فرصت مغتنمي به منظور تعامل هرچه بيشتر صاحبان طرح‌ها و ايده‌هاي دانش‌بنيان و سرمايه‌گذاران به وجود خواهد آمد.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز در جهت حمایت از اکوسیستم استارت‌آپی و دانش بنیان در پاویون خود با ارائه تسهیلاتی، حضور شرکت‌های دانش بنیان و استارت‌آپ‌ها را تسهیل نموده و تنها در بخشی از آن با حمایت‌های خود هزینه حضور استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش بنیان را تا حد زیادی کاهش داده است.

همچنين ستاد توسعه فناوري اطلاعات، ارتباطات و فضاي مجازي معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري نيز اقداماتي را به منظور حمايت از شركت‌هاي دانش بنيان جهت حضور در اين نمايشگاه به كار گرفته است.

در این رویداد ۴ روزه، ضمن اختصاص غرفه‌ها و کانتر‌هایی به استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان، چندین برنامه جانبی از جمله رویداد استارت‌آپ دمو (ارائه استارت‌آپ‌ها به سرمایه گذاران) برگزار می‌شود.

علاقمندان به حضور در این پاویون، از استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان گرفته تا شتابدهنده‌ها و صندوق‌های خطر پذیر و پارک‌های علم و فناوری و دیگر اعضا و شرکت‌های خدمات دهنده به اکوسیستم استارت‌آپی و دانش بنیان می‌توانمند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اينترنتي http://www.kishinvex.ir مراجعه كنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.