امروز ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۵ ب.ظ

۸۰۰ سالن ورزشی در اختیار ستادهای مدیریت بحران کشور قرار گرفت

وزیر ورزش و جوانان از قرار گرفتن ۸۰۰ سالن ورزشی مسقف در اختیار ستادهای مدیریت بحران کشور خبر داد.

به گزارش جمهوریت ;

وزیر ورزش و جوانان از قرار گرفتن ۸۰۰ سالن ورزشی مسقف در اختیار ستادهای مدیریت بحران کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر گفت: به دنبال بارش‌های رحمت الهی طی فروردین ماه سال جاری در کشور و در کنار برکاتی که این بارش‌ها برای توسعه اقتصادی و رونق تولید داشته متاسفانه با این حجم باعث شد جمعی از هموطنان ما دچار مشکلاتی و خساراتی شوند که باعث تاسف کل جامعه ایران شد.

وزیر ورزش و جوانان افزود: در روزهای گذشته شاهد شکوه حماسی از حضور ارزشمند مردم عزیز ایران و به ویژه قهرمانان، ورزشکاران و جوانان عزیز در سازمان‌های مردم‌نهاد در عرصه کمک رسانی و وحدت ملی بودیم.

سلطانی‌فر در ادامه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در عرصه ورزش و جوانان به‌منظور کمک رسانی و کمک‌های صورت گرفته خاطرنشان کرد: ۸۰۰ سالن ورزشی مسقف در سراسر کشور در اختیار ستادهای مدیریت بحران قرار گرفته‌اند که بر اساس آخرین اطلاعات تاکنون ۴۰۰ سالن مورد استفاده قرار گرفته است.

وی ادامه داد: تا این لحظه سازمان‌های مردم نهاد، هیات‌ها، فدراسیون‌های ورزشی، پرسنل ورزش و جوانان و یکایک اعضای این خانواده بزرگ تلاش‌های زیادی انجام داده‌اند و اکنون نیز خود را بسیج می‌کنیم که برای روزهای آتی و مشکلات احتمالی آماده باشیم. از هیات‌ها و سمن‌ها می‌خواهم فعال باشند تا ان‌شاءالله از این آزمایش بزرگ هم سربلند بیرون بیاییم.

سلطانی‌فر در پایان اظهار کرد: جامعه ورزش و جوانان با تمام توان تلاش خواهد کرد که مشکلات را رفع کند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.