دسته پلی استیشن ۵ (Play Station 5) لو رفت

کنسول “پلی استیشن ۵” محصولی است که انتظار می رود تا پایان سال ۲۰۱۹ و یا در سال ۲۰۲۰ شاهد معرفی آن باشیم.

به گزارش جمهوریت ;

کنسول “پلی استیشن ۵” محصولی است که انتظار می رود تا پایان سال ۲۰۱۹ و یا در سال ۲۰۲۰ شاهد معرفی آن باشیم. تا کنون هیچ تصویری از کنترلر و یا خود کنسول منتشر نشده است؛ با این وجود به تازگی تصاویری از “کیت توسعه” آن و البته “کنترلر کنسول بازی پلی استیشن ۵” منتشر شده است که ظاهرا تصاویر به صورت مخفیانه اما آگاهانه منتشر شده است! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.


ظاهرا تصاویر ادیت شده و یا تولید برنامه هایی نظیر فتوشاپ نبوده و مستقیما به کنترلر DualShock 5 باز می گردد. کنترلر کنسول بازی PlayStation 5 که تصاویر آن در کنار کیت توسعه این کنسول منتشر شده است، با کمی تغییرات ظاهری همراه است. افزون بر تغییرات ظاهری، به جای پدی که تا پیش از این بر روی کنترلر قرار گرفته بود، اینک یک نمایشگر نصب شده است.

هنوز به طور دقیق مشخص نیست که این نمایشگر چه وظایفی را بر عهده دارد؛ اما چیزی که از کیت توسعه کنسول بازی PlayStation 5 برمی آید آن است که این کنسول خوشبختانه به صورت آنلاین نبوده و همچنان شاهد استفاده از درایو ODD نوع Blu-Ray هستیم.

همچنین یک هارد دیسک داخلی نیز در این کنسول استفاده خواهد شد. در بخش هایی از تصاویر، توضیحات بر روی بخش های مهم درج شده است. در صورتی که تصاویر دقیقا متعلق به کنترلر DualShock 5 باشند، ظاهرا با یک سری از تغییرات جذاب روبرو هستیم!

نظر شما درباره دسته جدید پلی استیشن ۵ چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.