امروز ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۸ ق.ظ

تیم منتخت هفته بیست و سوم بعد از دربی جنجالی

به گزارش جمهوریت ;

تیم منتخت هفته بیست و سوم بعد از دربی جنجالی

تیم منتخب هفته بیست و سوم تنها ۲ بازیکن از دربی پایتخت دارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر هم با نتیاج مختلفی که در آن ثبت شد و تغییراتی که در جدول به وجود آمد به پایان رسید تا شمارش معکوس پایان لیگ شروع شود و اولین هفته رقابت‌ها در سال ۹۸ را به اتمام برسانیم.

به رسم هر هفته تیمی منتخب از بهترین بازیکنان هفته تشکیل دادیم که به شرح زیر است:

 

دروازه‌بان: حامد لک (نساجی)

هرچند شانس و تیر دروازه هم به کمک او آمد ولی کلین شیت کردن مقابل سایپا در تهران کار با ارزشی از سوی او بود که یک امتیاز برای تیمش به ارمغان آورد و با واکنش‌های خوبش توانست در این بازی موثر ظاهر شود.

 

مدافع چپ: آرمان قاسمی (پیکان)

بازی خوبی مقابل سپیدرود انجام داد و وظایف دفاعی و هجومی خود را به درستی انجام داد و با گلزنی در بازی مزد عملکرد خوبش را هم گرفت و در بازی تاثیرگذار بود.

 

مدافع میانی: شجاع خلیل‌زاده (پرسپولیس)

فشار زیادی روی خط دفاع پرسپولیس در دربی وجود داشت و شجاع در این دیدار بی‌اشتباه ظاهر نشد ولی توانست در اکثر دقایق واکنش خوبی مقابل خط حمله قدرتمند استقلال داشته باشد و در بسته ماندن دروازه تیمش موثر بود.

 

مدافع میانی: عزت‌اله پورقاز (سپاهان)

پورقاز این روزها فقط در فضای مجازی و در فعالیت‌های خیرخواهانه و کمک به مردم مناطق سیل‌زده ستاره نیست و در ترکیب تیمش هم به خوبی توانسته چهره یک بازیکن ستاره را داشته باشد و علاوه بر حضور موثر در خط دفاع، تک گل تیمش را هم به ثمر رساند.

 

مدافع راست: دانیال اسماعیلی‌فر (تراکتورسازی)

این روزها به یک مهره کلیدی در تیم پرمهره تراکتورسازی تبدیل شده است و در اکثر دیدارهای تیمش عملکرد موثری داشته است و در دیدار مقابل استقلال خوزستان هم از خوب‌های تیمش بود.

 

هافبک دفاعی: احمدنوراللهی (پرسپولیس)

یک عملکرد کم نقص در دربی و در پست حساس هافبک دفاعی نقش پررنگی در برتری قرمزها مقابل استقلال داشت که با گل زیبایی که وارد دروازه رحمتی کرد تکمیل شد.

 

هافبک میانی: ولادیمیر کومان (سپاهان)

بارها با پاس‌های کلیدی خودش پشت مدافعان نفت مسجد سلیمان فرصت گلزنی در اختیار مهاجمان تیمش قرار داد ولی روز بد قربانی و استنلی باعث شد این فرصت ها یکی پس از دیگری از دست برود و مزد بازی خوب طلایی پوشان با یک برد خفیف به طور کامل داده نشود.

 

هافبک میانی: آکاهوشی (فولاد)

هافبک ژاپنی مورد نظر قطبی کم کم در ترکیب تیمش جا افتاده و مهره کارآمدی در میانه میدان قرمزهای فولاد است که در دیدار با ماشین سازی تک گل ۳ امتیازی بازی را هم به ثمر رساند.

 

هافبک هجومی: اشکان دژاگه (تراکتورسازی)

معمار برتری پرگل تراکتورسازی مقابل استقلال خوزستان بود و با یک گل زده و یک پاس گل توانست بهترین بازیکن زمین و حتی بهترین بازیکن هفته بیست و سوم باشد. تراکتور باید قدر مهره ارزشمندی مثل دژاگه را بداند.

 

مهاجم سایه: امین قاسمی نژاد (پدیده)

همچنان خوب و موثر در ترکیب تیمش ظاهر می‌شود و گل برتری تیمش را هم در دقیقه ۵+۹۰ به ثمر رساند تا پدیده با یک تساوی دیگر بیش از این از کورس قهرمانی عقب نیافتد و ۳ امتیاز مهم بدست بیاورد.

 

مهاجم نوک: سجاد شهباززاده (سپاهان)

مثل بازی با ذوب آهن در این دیدار هم عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و ستاره تیمش بود. شهباززاده یک پنالتی برای سپاهان گرفت که توسط استنلی از دست رفت و یک پاس گل هم برای پورقاز فرستاد که برتری طلایی پوشان را رقم زد.

Screenshot_2019-04-01 Football Formation Creator - Make Your Team and Share Tactics

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.