رونمایی از خودرو آئودی SQ2‌ با توان تولید ۲۹۶ اسب بخار و گشتاور ۴۰۰ نیوتن‌متر

 خودرو کراس اوور آئودی SQ2 با توان تولید ۲۹۶ اسب بخار و شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعتی ۴.۸ ثانیه‌ای در نمایشگاه خودرو پاریس ۲۰۱۸ معرفی شد. در ادامه مشخصات فنی ، آپشن ها و گالری تصاویر آدودی اس کیو ۲ را مشاهده کنید. خودرو کراس اوور آئودی SQ2 با توان تولید ۲۹۶ اسب بخار و شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعتی ۴.۸ ثانیه‌ای در نمایشگاه خودرو پاریس ۲۰۱۸ معرفی شد. در ادامه مشخصات فنی ، آپشن ها و گالری تصاویر آدودی اس کیو ۲ را مشاهده کنید.

 به گزارش جمهوریت ؛در حالی که ما برای رونمایی از نسل جدید خودرو آئودی R8 هفته‌ی آینده در نمایشگاه پاریس هیجان زده هستیم، این خودروساز با معرفی خودرو کراس اوور آئودی SQ22 ما را شگفت زده کرد.

ما می‌دانستیم آئودی یک کراس اوور جدید را معرفی خواهد کرد، اما بدون هرگونه تیزر تبلیغاتی و جزئیات به بیرون درز پیدا کرده، آئودی SQ2‌ به یکباره در پاریس چشم به جهان گشود. این خودرو به یک پیشرانه با توان تولید ۲۹۶ اسب بخار و گشتاور ۴۰۰ نیوتن‌متر مجهز است.

عملکرد فنی آئودی SQ2

اگر این خروجی‌های اعلام شده را در نظر بگیریم، آئودی اس کیو ۲ به نظر پیشرانه توربوشارژ شده ۲ لیتری گازوئیلی مدل S3 را قرض گرفته است. در این کراس اوور چابک، واحد TFSII به قدر کافی خوب است تا بتواند شتاب ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ۴.۸ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۲۵۰ کیلومتر بر ساعتی را به ارمغان بیاورد.

همانطور که از یک خودرو سری S آئودی انتظار می‌رود،‌ چهار سیلندر این خودرو قدرت را با استفاده از سیستم Quattro که به یک سیستم انتقال قدرت دوکلاچه ۷ سرعته S Tronic متصل است، به چهار چرخ منتقل می‌کنند.

این خودرو به رینگ‌های ۱۸ یا ۱۹ اینچی مجهز خواهد شد و ارتفاع کلی خودرو نیز ۲۰ میلی‌متر کوتاه‌تر از مدل‌های دیگر آئودی خواهد بود تا بتواند چهره‌ی اسپورت و جسورانه‌ی خود را حفظ کند. با توجه به این که آئودی SQ2 قرار است یک مدل پرطرفدار شود، از لحاظ ظاهری این وسیله با مجموعه‌ای از تجهیزات استاندارد از جمله چراغ‌های جلویی و پشتی LEDD روانه‌ی بازار خواهد شد.

خودرو شاسی بلند جدید آئودی همراه با قدرت مناسبی که دارد، مسئولیت سنگینی را به دوش می‌کشد،‌پس آئودی تصمیم گرفته این خودرو را با ترمزهایی به اندازه ۳۴۰ میلی‌متر بزرگ‌تر در جلو و ۳۱۰ میلی‌متر بزرگ‌تر در عقب همراه سازد و شما می‌توانید رنگ دیسک‌های ترمز را نیز به جای مشکی، قرمز انتخاب کنید. شما همچنین یک خوشه ابزار فانتزی با یک صفحه شروع خاص را بر روی داشبورد جلویی در اختیار خواهید داشت.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.