امروز ۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۱ ق.ظ

اختلاف شفر و استقلال چیست؟

انتقادات شفر در مورد اجرا نشدن برخی خواسته هایش از باشگاه استقلال و موضوع گیری غیر مستقیم مسئولان این باشگاه چالش این روز های آبی هاست.انتقادات شفر در مورد اجرا نشدن برخی خواسته هایش از باشگاه استقلال و موضوع گیری غیر مستقیم مسئولان این باشگاه چالش این روز های آبی هاست.

با توجه به بازگشت شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال به ایران برای شروع تمرینات آبی پوشان برای لیگ هجدهم، این مربی آلمانی بارها درباره تمدید نشدن قرارداد های برخی بازیکنان ،نبود زمین مناسب ،غیبت کادر پزشکی و یا آماده نبودن البسه بازیکنان از استقلالی ها انتقاد کرده است .

با وجود اینکه شنیده می شود باشگاه استقلال مدعی است بیشتر خواسته های شفر برای فصل آتی اجرایی شده است اما هنوز در این باره موضوع گیری رسمی و رسانه ای نداشته است و باید در جلسات رسمی باشگاه با سر مربی آلمانی تیم فوتبال استقلالذ این موضوعات دوباره مورد بررسی قرار بگیرد.

شنیده می شود مدیران باشگاه استقلال حتی با درخواست جذب بازیکن خارجی جدید از سوی شفر مخالفت کردند چرا آنها از لحاظ مالی در تنگنا هستند و در این زمینه به طور جدی نظر نهایی خود را به شفر اعلام کرده اند .از طرفی استقلال برای جذب بازیکن جدید فقط یک جای خالی دیگر دارد که آن هم برای جذب بازیکن آزاد کنار گذاشته شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.