تبریک رئیس جمهور به نخست وزیر جدید عراق

رییس جمهوری در پیامی با تبریک انتخاب نخست وزیر جمهوری عراق اظهار امیدواری کرد در دوران مسئولیت وی، پیوندهای دیرینه و دوستانه دو کشور بیش از پیش تحکیم یافته و شاهد توسعه و تعمیق مناسبات در تمامی زمینه های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی در راستای تامین منافع دو ملت باشیم.رییس جمهوری در پیامی با تبریک انتخاب نخست وزیر جمهوری عراق اظهار امیدواری کرد در دوران مسئولیت وی، پیوندهای دیرینه و دوستانه دو کشور بیش از پیش تحکیم یافته و شاهد توسعه و تعمیق مناسبات در تمامی زمینه های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی در راستای تامین منافع دو ملت باشیم.

به گزارش جمهوریت؛ در متن پیام حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی خطاب به عادل عبدالمهدی آمده است: انتخاب جنابعالی به عنوان نخست وزیر جمهور عراق را صمیمانه تبریک می گویم.

در این پیام آمده است: امیدوارم در دوران مسئولیت شما، پیوندهای دیرینه و دوستانه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عراق بیش از پیش تحکیم یافته و شاهد توسعه و تعمیق مناسبات در تمامی زمینه های اقتصادی، فرهنگی و سیاسی در راستای تامین منافع دو ملت باشیم.

رییس جمهوری درپیام خود آورده است: از خداوند متعال، سلامتی و موفقیت آن جناب و عزت و سربلندی مردم کشور دوست و برادر جمهوری عراق را مسالت دارم.

 

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.