امروز ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۴۹ ق.ظ
مسعود پزشکیان در گفت و گو با جمهوریت مطرح کرد:

عملکرد دولت روحانی به پای اصلاح طلبان نوشته نمی شود

وزیر بهداشت دولت اصلاحات تاکید دارد که عملکرد روحانی به پای جریان اصلاحات نوشته نمی شود.وزیر بهداشت دولت اصلاحات تاکید دارد که عملکرد روحانی به پای جریان اصلاحات نوشته نمی شود.

جمهوریت ؛ از ابتدای دولت نخست روحانی همواره این موضوع از جانب اصولگرایان و بعضا حتی چهره های اصلاح طلب مطرح بود که عملکرد دولت روحانی به پای اصلاح طلبان نوشته می شود چرا که رهبر اصلاحات و مرحوم هاشمی رفسنجانی در هر دو دوره انتخابات حمایت جدی از کاندیداتوری حسن روحانی داشتند و شیخ دیپلمات کاندید اصلی – البته نه صددرصد ایده آل- جریان اصلاحات بود.

بیشتر بخوانید:

نامه فرمانده سپاه به روحانی ؛ قهر و غضبتان کجا رفته است؟!

این موضوع در هر برهه حساس سیاسی و اقتصادی نیز بیش از پیش مورد توجه قرار می گرفت و نوعی هشدار به دولت و جریان اصلاحات مبنی بر این که ” دقت کنید که بند نافتان به هم گره خورده است” تلقی می شد. مسعود پزشکیان ، وزیر دولت اصلاحات و نایب رییس مجلس شورای اسلامی اما این ادعا را قبول ندارد در گفت و گو با جمهوریت  تاکید می کند که بیان این که عملکرد دولت روحانی به پای اصلاحات و اصلاح طلبان نوشته می شود حرف صحیحی نیست

وی در این خصوص می گوید : عملکرد دولت روحانی نه زاییده جریان اصلاحات است و نه زاییده هیچ جریان دیگری ، آنچه به عنوان عملکرد دولت روحانی از آن یاد می کنیم در گام نخست حاصل سیاست گذاری و تصمیم های خود دولت است اما مهمتر از آن عملکرد دولت روحانی زاییده تمام فعالیت هایی است که در دولت و مجلس و شورای نگهبان و …. انجام می شود.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: فراتر از این موضوع باید دقت کنیم که وضعیتی که امروز در کشور دچار آن هستیم تنها ناشی از عملکرد دولت روحانی نیست ، بلکه ماحصل تصمیماتی است که مجلس و قوه قضاییه و نهادهای دیگر و البته میراث دولت های قبل اتخاذ کرده اند.

پزشکیان تاکید کرد: ریشه مشکل در نوشتن عملکرد دولت روحانی به پای جریان چپ و اصلاح طلبان نیست، با این حرف ها نباید چشم بر واقعیت ببندیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.