قیمت بلیت قطارهای اربعین نهایی شد/ آغاز فروش از ۲۳مهر

مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد که از ساعت ۱۰ صبح فردا (دوشنبه) فروش بلیت قطارهای اربعین آغاز خواهد شد.مدیرعامل شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد که از ساعت ۱۰ صبح فردا (دوشنبه) فروش بلیت قطارهای اربعین آغاز خواهد شد.

به گزارش جمهوریت؛محمد رجبی  مدیر عامل رجا  اعلام کرد: طبق برنامه ریزی صورت گرفته قطارهای این شرکت از ۲۷ مهر تا ۱۳ آبان مسافران اربعین را جابجا می‌کنند و مسافران می‌توانند بلیط مربوط به این قطارها را از روز ۲۳ مهر تهیه کنند.

به گفته‌ی وی برای مسیر تهران –کرمانشاه ۱۳۴ رام قطار در نظر گرفته شده که مسافران را در طول این مدت به مقصد مرزهای زمینی کشور جابجا خواهند کرد.

مدیر عامل رجا با بیان این که با هماهنگی صورت گرفته اتوبوس‌هایی مسافران را از کرمانشاه به سمت مرز مهران خواهند برد اعلام کرد: تبه منظور فراهم کردن مقدمات لازم برای بازگشت مسافران نیز شرایطی فراهم شده که آنها بتوانند پس از مراسم اربعین از کربلا تا مرز مهران به وسیله‌ی اتوبوس منتقل شده و سپس از ایستگاه راه آهن کرمانشاه به مقصد خود حرکت کنند.

رجبی این را نیز گفت: که در طول این مدت ۳ نوع قطار ۴ تخته ، ۶ تخته و اتوبوسی برای جابجایی مسافران در نظر گرفته شده است.

به گفته‌ی وی قیمت بلیت این قطارها بسته به شرایطشان و خدمتی که به مسافران ارائه یم‌کنند از حدود ۷۰ هزار تومان تا ۱۰۵ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود.

همچنین اتوبوس‌هایی که از ایستگاه کرمانشاه تا مهران و بالعکس فعالیت می‌کنند نیز با قیمت ۱۰۵ هزار تومان مسافرن را جابجا می‌کنند.

شرکت رجا همچنین اعلام کرده که در کنار جابجایی‌های داخلی مسافران می توانند با خرید بلیط ترکیبی از مرز مهران تا نجف و سپس از کربلا به مهران نیز با پرداخت ۵۶۰ هزار تومان حرکت کنند.

 ۳ معاونت راه آهن سازمان هواپیمایی کشوری و راهداری تلاش کرده‌اند با برنامه ریزی های گسترده امکان جابجایی بیش از ۴ میلیون زائر اربعین را از سه طریق هوایی ، زمینی و ریلی فراهم کنند.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.