امروز ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۳۹ ق.ظ

کمک ۱۵۰ میلیاردی همراه اول به سیل زدگان برای تامین اقلام اساسی

ارسال شده توسط: حسین مرادی .

به گزارش جمهوریت ;

همراه اول

۲۶ فروردین ۹۸ ساعت ۱۹:۲۶

همراه اول با هدف حمایت از سیل زدگان و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود حدود ۱۵۰ میلیارد ریال به خانوارهای سیل‌زده برای تامین اقلام اساسی کمک مالی کرد.

با شروع سال جدید به دلیل بارش باران‌های بی‌سابقه بسیاری از استان‌های کشور با وقوع سیل از لحاظ مالی و جانی آسیب دیده‌اند که اپراتور همراه اول نیز بر اساس مسئولیت‌های اجتماعی خود اقدام‌های متعددی را در این راستا برای افزایش رفاه سیل‌زدگان انجام داد. در همان ابتدا همراه اول از لحاظ ارتباطی برقراری مکالمه در مناطق سیل‌زده را به صورت رایگان اعلام کرد و حتی با اعزام کارشناسان فنی و نیرو‌های انسانی خود از پایداری شبکه ارتباطی در این مناطق اطمینان حاصل کرد.

همراه اول

با توجه به وقوع سیل در بسیاری از استان‌های کشور اپراتور همراه اول اقدام‌های مختلفی چون تامین غذای گرم، ارسال ۱۰۰۰ تخته پتو، ارسال دو وانت پوشک بچه و اقلام بهداشتی،‌ ارسال ۶۰۰ شارژر گوشی تلفن همراه، تامین بیش از ۵۰ پمپ کف کش و لجن کش برای پاکسازی منازل و اعزام تیم‌های جهادی متشکل از کارکنان داوطلب را به مناطق سیل‌زده انجام داد. گفتنی است کارکنان این شرکت یک روز از حقوق خود را نیز به هموطنان سیل‌زده اختصاص دادند.

جزئیات کمک ۱۵۰ میلیاردی همراه اول

اپراتور همراه اول در ادامه اقدام‌های خیرخواهانه به هموطنان سیل‌زده و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود مبلغی حدود ۱۵۰ میلیارد ریال را با هدف تامین اقلام اساسی خانوارهای مناطق سیل‌زده اختصاص داد. این مبلغ صرف تامین اقلام اساسی نظیر یخچال،‌ فرش، ظروف منزل و سایر کالاهای ضروری خانواده‌های سیل‌زده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.