امروز ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۰۸ ق.ظ

فیس بوک در تلاش برای تولید یک دوربین تلویزیونی است

فیسبوک این ماه از تولید محصولی هوشمند به نام پورتال خبر داد که مجهز به دوربین بوده و برای رقابت با محصولاتی همچون آمازون اکو عرضه شده است.فیسبوک این ماه از تولید محصولی هوشمند به نام پورتال خبر داد که مجهز به دوربین بوده و برای رقابت با محصولاتی همچون آمازون اکو عرضه شده است.

ه گزارش جمهوریت؛حالا فیس بوک قصد دارد به بازیگری جدی تر در دنیای سخت افزار مبدل شود و جاه طلبی های خود را در این حوزه بیشتر کند.

از همین رو فیس بوک در تلاش برای تولید یک دوربین تلویزیونی است که نه تنها برای فیلم برداری های عادی و پیشرفته قابل استفاده است، بلکه امکان دریافت محتوای ویدئویی از طریق اینترنت برای پخش زنده و مستقیم را داراست.

دوربین یادشده که Ripley نام دارد، به زودی روانه بازار می شود و رقیبی برای ست تاپ باکس ها و محصولات چندرسانه ای آمازون، اپل، گوگل، روکو محسوب خواهد شد.

دوربین یادشده می تواند کل یک تلویزیون را به پرتالی برای فیس بوک مبدل کند و امکانات گسترده‌ای را در دسترس کاربران قرار دهد. کارشناسان می گویند عرضه این دوربین و فعالیت هایی از این دست نشان می دهد که فیس بوک قصد دارد به بازیگری جدی در عرصه تولید و عرضه برنامه های تلویزیونی نیز مبدل شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.