عدم تمدید قرارداد کی‌روش با ایران

کی‌روش پیش از جام جهانی گفته بود که در پایان این رقابت‌ها به دوران 7 ساله حضورش در تیم ملی ایران خاتمه می‌دهد.کی‌روش پیش از جام جهانی گفته بود که در پایان این رقابت‌ها به دوران 7 ساله حضورش در تیم ملی ایران خاتمه می‌دهد.

با وجود ادعای مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران مبنی بر توافق‌های صورت گرفته با کارلوس کی‌روش برای تمدید قرارداد این مرد پرتغالی به عنوان سرمربی تیم ملی ایران تا پایان رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، کی‌روش هنوز با تمدید قراردادش موافقت نکرده است.

تاج پس از پایان کار تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ و پس از بازگشت این تیم به تهران، گفت که کی‌روش تیم ملی را در جام ملت‌هایی که دی ماه امسال در امارات برگزار می‌شود نیز همراهی خواهد کرد. با این حال یک منبع نزدیک به کی‌روش در گفت‌و‌گو با رویترز این موضوع که طرفین برای تمدید قراردادشان به توافق رسیده‌اند را تکذیب کرده و مدعی شده که سرمربی سابق رئال مادرید در حال فکر کردن به گزینه‌های دیگر خود است.

رویترز به نقل از این منبع نزدیک که نامش را فاش نکرده نوشته است: فدراسیون فوتبال ایران برای تمدید قرارداد کی‌روش دست به کار شده اما طرفین تا رسیدن  توافق فاصله زیادی دارند که دلیل آن شرایط مقدماتی است که لازم است فدراسیون آنها را در مسیر جام ملت‌های آسیا، فراهم آورد. با وضعیت فعلی، قرارداد کارلوس کی‌روش با فدراسیون فوتبال ایران در انتهای ماه جولای به پایان می‌رسد. به غیر از ایران، کارلوس گزینه‌ها و پیشنهادهای دیگری هم دارد که همه آنها در دسترس هستند.

کی‌روش پیش از جام جهانی گفته بود که در پایان این رقابت‌ها به دوران ۷ ساله حضورش در تیم ملی ایران خاتمه می‌دهد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.