دشمنان قصد انجام تحرکاتی در ماههای آینده را دارند/ تشریح توطئه‌ها و اقدامات دشمن برای ایجاد ناامنی در کشور

فرمانده نیروی انتظامی ضمن تشریح توطئه‌ها و اقدامات دشمن برای ایجاد ناامنی در کشور اعلام کرد که دشمنان قصد انجام تحرکاتی در ماههای آینده را دارند.فرمانده نیروی انتظامی ضمن تشریح توطئه‌ها و اقدامات دشمن برای ایجاد ناامنی در کشور اعلام کرد که دشمنان قصد انجام تحرکاتی در ماههای آینده را دارند.

به گزارش جمهوریت، سردار حسین اشتری در مراسم تکریم و معارفه جانشین فرماندهی ناجا و معاون هماهنگ کننده ناجا که صبح امروز (چهارشنبه)‌ در مقرر ناجا برگزار شد، گفت‌: امروز همکاران ما در سراسر کشور مشغول تامین امنیت و خدمت به مردم هستند و در همین طرح اربعین بیش از ۳۰ هزار مامور ما در سراسر کشور در حال خدمت به زائران امام حسین (ع) هستند و همه در حال همکاری و کمک هستند.

وی با بیان این که خدمات پلیس در حوزه‌های مختلف همچون صدور گذرنامه و … افزایش یافته است، گفت‌: باید روحیه خدمت گزاری را در نیروی انتظامی افزایش دهیم.

سردار اشتری با اشاره به این که علی‌رغم تمامی مشکلات، مأموریت‌های ما به خوبی انجام شده‌اند، تصریح کرد: هر ماموری که با نیت خدمت به مردم ماموریت خود را انجام دهد علاوه بر این، اقتدار و شأن نیروی انتظامی را حفظ کرده است و نزد خود و خدای خود نیز احساس آسودگی دارد. بنابراین باید ضمن حفظ اقتدار روحیه خدمت به مردم را نیز افزایش دهیم، چرا که به تعبیر مقام معظم رهبری هر چه که به مردم خدمت کنیم توی دهن آمریکا و دشمن زده‌ایم.

واکنش‌ها به رجز خوانی استکبار جهانی علیه جمهوری اسلامی

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تهدیدات علیه جمهوری اسلامی ایران، اظهار کرد: استکبار جهانی برای جمهوری اسلامی ایران رجز خوانی می‌کند و آن رییس جمهور بی عقل آمریکا هم در یکی از صحبت‌های خود گفت‌ که تابستان داغی را برای ایران خواهیم داشت. پیش‌بینی آنها این بود که با اعمال اولین مرحله از تحریم ها نظم و امنیت را در کشور ما از بین ببرند و دائما از طریق فضای مجازی در این فضا دمیدند.

وی ادامه‌ داد: در مرداد ماه فراخوان های مختلفی دادند و برای ۲۰۰ تا ۳۰۰ نقطه از کشور اعلام فراخوان کردند. خودشان پیش‌بینی می‌کردند که با توجه به افزایش قیمت‌ها و شرایط اقتصادی بیش از یک میلیون نفر به خیابان‌ها می آیند، اما در بین هفت تا پانزده نقطه در سراسر کشور کمتر از ۱۰ هزار نفر حاضر شدند. البته در این زمینه  ناجا نیز هوشمندانه وارد شده است و از وارد شدن خسارت به اموال و جان مردم  جلوگیری کرد.

آنها که می‌گویند نابسامانی است به دنبال ساماندهی نیستند

فرمانده ناجا با اشاره به این که مردم هوشیار بودند، گفت‌: مردم ما فهمیدند که آنهایی می‌گویند نابسامانی است  به دنبال ساماندهی نیستند. بنابراین موفق نشده و با آگاهی و هوشیاری مردم نقشه شان نقش بر آب شد.

وی خاطر نشان کرد: پس از این ناکامی دشمنان آمدند و ۱۳ آبان ماه را که همزمان با آغاز مرحله دوم تحریم ها است به عنوان هدف دوم خود انتخاب کرده و از مدت ها قبل برای این روز برنامه‌ریزی کرده و فراخوان دادند. آنها شروع به تخریب و ناامید کردن مردم کردند که البته در این میان فرمایشات حضرت آقا مانند آبی بر روی آتش بود و امید را در دل مردم و مسئولان زنده کرد.

سردار اشتری با اشاره به حاشیه سازی‌های اخیر دشمن، اظهارکرد: البته با موضوع خاشقجی و قتل این فرد در سفارت عربستان در ترکیه مکر دشمنان برای شایعه سازی و تخریب جمهوری اسلامی ایران به خودشان بازگشت. عربستانی‌هایی که با هدایت آمریکایی‌ها این جنایت را مرتکب شده‌اند امروز توجه دنیا را به خود و جنایتی که انجام داده‌اند جمع کرده‌اند؛ البته متاسفانه یکسری در داخل آمدند و یک نفر را که در یک جایی از کشور خود را کشته است به این مسائل ربط دادند.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه‌ داد: بعد از این افراد خواسته شده و آمدند و گفتند می خواستیم این حرفا را بزنیم تا خودمان را معروف کنیم. متاسفانه یکسری داخل نظام هستند که اپوزیسیون این خیانت است. اگر می‌خواهند اپوزیسیون باشند بروند خارج.

سردار اشتری با بیان این که امروز دشمن می‌خواهد پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران را با یک اتفاق ساده زیر سوال ببرند، گفت‌: همه باید هوشیار باشیم و حواسمان را جمع کنیم. طبق فرمایش مقام معظم رهبری و حضرت امام (ره) حفظ نظام از اوجب و اجبات است و مخصوصا کسانی که در جمهوری اسلامی ایران مسئولیت دارند باید به این موضوع توجه کنند.

هر سخنی بر خلاف فرمایش رهبری خیانت است

وی در ادامه افزود: هر سخنی که بر خلاف فرمایش و تدابیر مقام معظم رهبری باشد خیانت به کشور و مردم است.  آقا می‌گوید عربستان، آمریکا و صهیونیست‌ها به دنبال ناامنی در کشور هستند و می‌خواهند به نظام جمهوری اسلامی ایران ضربه وارد کنند و حالا آنها که می‌خواهند بر خلاف این اقدام باشند باید بروند بیابان و یک ماه توبه کنند. اینها باید به خودشان بیایند.

سردار اشتری با اشاره به این که ۱۳ آبان امسال پر شورتر از هر سال خواهد بود، خاطر نشان کرد: مردم ثابت کرده‌اند پای آرمان ها هستند و آنها که می گفتند جمهوری اسلامی ۴۰ سالگی اش را نمی بیند، ببینند که امسال ۲۲ بهمن چطور خواهد بود و چه راهپیمایی پرشوری خواهیم داشت. این نظام دهه‌های دیگر را نیز خواهد دید و به تعبیری آنها این را بدانند که شتر در خواب بیند پنبه دانه و به این هدفشان نخواهند رسید.

وی افزود: ناجا به لطف فرماندهان و کارکنان مجاهد و لایق خود وظایف خود را به نحو احسن انجام خواهد داد.

دشمن به دنبال تحرکاتی در ماه‌های آینده است

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به این که دشمن به دنبال این است که در ماه‌های  آینده تحرکاتی را در کشور ایجاد کند، گفت‌: البته مسئولان ما باید به امور اقتصادی و امور مختلف کشور و مشکلات مردم رسیدگی کنند و این مطالبه در جای خود محفوظ است، اما آنهایی که می‌خواهند در کشور هرج و مرج ایجاد کنند بدانند که عزیزان نیروی انتظامی به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهند که عده‌ای بخواهند بی نظمی در کشور ایجاد کنند.

وی با بیان این که در ماه‌های آینده باید هوشیاری بیشتری داشته باشیم، گفت‌: باید آمادگی خود را با حفظ روحیه جهادی و اقتدار تواأم با هوشمندی حفظ کنیم  و کارها را در امنیت پیش ببریم.

سردار اشتری با اشاره به این که به آینده خوشبین هستم، خاطر نشان کرد: مطمئن هستم که وضعیت کشور خوب خواهد شد و موفقیت‌های ما بیشتر از قبل خواهد بود.

منبع: ‌ایسنا

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.