امروز ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۰۸ ب.ظ

گزارشی از واکنش منتقدان دولت به خروج آمریکا از برجام

به دولت هشدار دادیم که نباید به آمریکا اعتماد کند اما به واقعیات بی توجهی کرد و به منتقدان توهین حالا هم می روند با جان کری که هیچ کاره است رایزنی می کنند.به دولت هشدار دادیم که نباید به آمریکا اعتماد کند اما به واقعیات بی توجهی کرد و به منتقدان توهین حالا هم می روند با جان کری که هیچ کاره است رایزنی می کنند.

امیرحسین قاضی زاده هاشمی ، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری در گفت و گو با خبرنگار جمهوریت درباره خروج آمریکا از برجام گفت : تصور می کنم دولت باید متوجه باشد که چه اشتباهی مرتکب شده و چه هزینه هایی را با این اشتباه به کشور تحمیل کرده است.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: ما از اول به این توافق و رفتار دولت در این خصوص انتقاد کردیم ، امروز هم انتقاد داریم از این به بعد هم انتقاد می کنیم .

وی تاکید کرد : احتمالا دولت محترم انتظار ندارد برایش کف بزنیم؟

قاضی زاده هاشمی در ادامه گفت : من تصمیم گرفتم باید پای تصمیم خودم در برابر افکار عمومی بایستم در این بین کسانی نیز هشدار دادند که وارد کشتی که ناخدایش آمریکا است، نشوید .

عصو فراکسیون نمایندگان ولایی تاکید کرد : مرتب تکرار کردند که اوباما به ما قول داده است، کری به ما قول داده است ، جان کری امروز چه کاره بود که ظریف با وی دیدار کرد؟!

وی افزود : کری نه تنها امروز نفوذی در کاخ سفید ندارد بلکه رقیب آن ها است ، مثل این می ماند که آمریکایی ها برای پیشبرد کارهای خود با رقبای آقای روحانی مذاکره کنند.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری تصریح کرد : ما چون دیپلمات نیستیم و خارج از کشور نرفتیم با این آمریکایی ها هم نشست و برخواست نکرده ایم این رفتارهای آقای روحانی و دولتش را نمی فهمیم!

 

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.