بررسی درخشش های لوییس سوارس در بارسلونا

مهاجم بارسلونا تعداد گل‌های خود را با هت تریک در ال کلاسیکو به ۱۵۹ رساند.مهاجم بارسلونا تعداد گل‌های خود را با هت تریک در ال کلاسیکو به ۱۵۹ رساند.

به گزارش جمهوریت، لوییس سوارس در شب پیروزی پنج بر یک بارسلونا مقابل رئال مادرید عملکرد درخشانی داشت و توانست هت تریک کند. مهاجم اروگوئه ای با سه گلی که به ثمر رساند به پنج گلزن برتر تاریخ باشگاه بارسا خیلی نزدیک شد. سوارس تاکنون ۱۵۹ گل برای آبی اناری ها به ثمر رسانده است. او تنها هشت گل با خوسپ اسکولا، مهاجم بارسا در دهه ۳۰ و ۴۰ فاصله دارد. این بازیکن در آن دوران توانست ۱۶۷ گل به ثمر برساند.

در جایگاه چهارم خوسپ سامیتیر با ۱۸۴ گل قرار دارد. این در حالی است که لادیسلاو کوبالا ۱۹۴ گل برای آبی اناری ها به ثمر رساند. رتبه دوم به سسار رودریگس تعلق دارد. او ۲۳۲ بار برای بارسلونا گلزنی کرد. در رتبه نخست لیونل مسی دیده می شود. ستاره آرژانتینی فاصله زیادی نسبت به پنچ گلزن برتر تیم کاتالانی دارد. او تاکنون ۵۶۰ گل به ثمر رسانده است.

از طرفی سوارس برابر مادرید دوازدهمین هت تریک خود را با پیراهن بارسا تجربه کرد. مهاجم اروگوئه ای حتی توانسته است در یک بازی چهار گل نیز به ثمر برساند. او یک گلزن قهار است.

منبع: ایسنا

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.