امروز ۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۶:۴۹ ب.ظ

چه کسی مسئول شکست و حذف استقلال است

اما در فضاى مجازى و صفحات هوادارى استقلال این موضوع به شکل دیگرى در جریان است.

پس از شکست استقلال از سایپا و کنار رفتن از جام حذفى، تماشاگران حاضر در استادیوم علیه شفر و بازیکنان این تیم شعار داده و آنها را به اشتباهات پى در پى و بى غیرتى متهم کردند.

اما در فضاى مجازى و صفحات هوادارى استقلال این موضوع به شکل دیگرى در جریان است.

با وجود مصدومیت اخیر چندبازیکن استقلال و عدم حضورشان در ترکیب و یا تایید برخى اشتباهات داورى؛ عمده کامنت هاى درج شده وینفرد شفرد را به عنوان مقصر اول نتایج استقلال معرفى کرده اند. جمع بندى کامنت هاى پر تکرار:

*پس از گذشت چند ماه شفر نمى تواند از هماهنگ نشدن بازیکنان جدید بگوید. سپاهان و تراکتور در این فصل تا ٢ مربى هم عوض کرده اند و بازیکنان زیادى آمده و رفته اند اما در حال نتیجه گرفتن هستند.

*ترکیب و تعویض هاى شفر غلط است و در هر بازى نظم تیمى را بر هم مى زند. یکى از علت هاى اصلى، نبود ساناک یا دستیار قوى است.

*خریدهاى خارجى شفر بی کیفیت و روى رابطه صورت گرفتن است. ضمن اینکه شفر نباید بهانه بیاورد که آنها دیر به تیم پیوسته اند. چرا که زمان زیادى از پیوستن آنها مى گذرد و در مقابل دو مهاجم خارجى جدید تراکنور و سپاهان که تقریبا همزمان با خارجى هاى استقلال (و تبریزى) به تیم اضافه شدند، در حال حاضر در صدر جدول گلزنان لیگ هستند.

با این حال در کامنت ها دو دیدگاه مختلف درباره ادامه کار شفر وجود دارد که نمى توان یکى را داراى برترى دانست. تعدادى خواهان برکنارى و تعدادى خواهان ادامه کار او و اخراج بازیکنان خارجى جز همام هستند.

البته قابل ذکر است متهم ردیف دوم در کامنت هاى صفحات هوادارى ،  برخى بازیکنان استقلال هستند که متهم به بى غیرتى شده اند. در این کامنت ها آمده این بازیکنان با وجود دریافت پول زیاد و ادعاى ملى پوشى، تمام توان خود را به کار نمى گیرند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.