هاتگرام مانند تلگرام طلایی متهم به جاسوسی از اطلاعات کاربران است

دیروز در ترنجی خواندیم که تلگرام طلایی را از گوشی خود پاک کنید، این بار گوگل به شما هشدار می دهد.

به گزارش جمهوریت ;

دیروز در ترنجی خواندیم که تلگرام طلایی را از گوشی خود پاک کنید، این بار گوگل به شما هشدار می دهد. همچنین ساعاتی بعد جاسوسی تلگرام طلایی توسط پلیس فتا تایید شد. این بار حالا عنوان می شود که هاتگرام مانند تلگرام طلایی متهم به جاسوسی از اطلاعات کاربران است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

جاسوسی هاتگرام

جاسوسی هاتگرام

جاسوسی هاتگرام

اگر در اجرای نسخه‌ اندروید هاتگرام با پیغام هشدار آنتی‌ویروس Google Play Protect سیستم عامل اندروید مواجه می‌شوید، باید بدانید شما تنها نیستید. اخیراً آنتی‌ویروس Play Protect تلگرام طلایی و هاتگرام را به علت آنچه که تلاش برای به سرقت بردن اطلاعات حساس عنوان کرده، مسدود می‌کند.

همچنین بخوانید: 

جاسوسی تلگرام طلایی توسط پلیس فتا تایید شد

احتمالاً می دانید گوگل یک آنتی‌ویروس داخلی به نام Play Protect به فروشگاه Google Play store اضافه کرده که تلاش می‌کند از کاربران در برابر بدافزارهای اندرویدی و رفتارهای مخرب محافظت کند. به تازگی آنتی‌ویروس Play Protect دو کلاینت فارسی محبوب تلگرام را مسدود می‌کند و با نمایش یک پیغام، نسبت به خطر به سرقت رفتن اطلاعات حساس آنها هشدار می‌دهد.

هشدار گوگل Play Protect 

«این برنامه در تلاش است از داده‌های شخصی‌تان مانند پیامک‌ها، عکس‌ها، صوت‌های ضبط شده یا سابقه تماستان جاسوسی کند»

هشدار گوگل Play Protect

هشدار گوگل Play Protect

از تلگرام های غیر رسمی و البته فیلترشکن های نامعلوم استفاده نکنید

توجه داشته باشید همانطور که قبلا هم در ترنجی گفتیم کاملا باید کاربران توجه داشته باشند که از تلگرام های غیر رسمی و البته فیلترشکن های نامعلوم استفاده نکنند تا اطلاعات آن ها در امان باشد.

مدیریت هاتگرام و طلاگرام در چارچوب وزارت ارتباطات است

نظر شما درباره این موضوع چیست؟ جالب این است که دو ماه پیش طبق ادعای نماینده مشهد در مجلس، مدیریت هاتگرام و طلاگرام در چارچوب وزارت ارتباطات است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.