پژو ۲۰۰۸ نخستین خودرو ۵ ستاره کیفی تولید داخل کشور شد

ارسال شده توسط: حسین مرادی .

به گزارش جمهوریت ;

پژو 2008

۰۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۹:۳۵

پژو ۲۰۰۸ بر اساس آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در اسفند ۹۷ به عنوان نخستین خودرو ۵ ستاره تولید داخل کشور انتخاب شد که توسط شرکت ایران خودرو تولید و به بازار عرضه می‌شود.

تاکنون هیج‌یک از محصولات خودروسازان داخلی نتوانسته‌اند ۵ ستاره کیفی را دریافت کنند؛ زیرا استانداردهای شرکت بازرسی کیفیت برای خودروهای تولید داخل بسیار سختگیرانه است و در طول این سال‌ها اختصاص ۵ ستاره کیفی به یک محصول تولید داخل بی‌سابقه بوده است، اما محصول پژو ۲۰۰۸ (Peugeot 2008) شرکت ایران خودرو که به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های خودروسازی کشور محسوب می‌شود، توانسته است برای نخستین بار به این نشان کیفی دست پیدا کند.

پژو ۲۰۰۸ و کسب ۵ ستاره کیفی

پژو ۲۰۰۸ بر اساس آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در اسفند ۹۷ به عنوان نخستین خودرو ۵ ستاره تولید داخل کشور انتخاب شد. علاوه بر این، در اسفند ۹۷ خودرو هایما اس ۷ نیز که توسط ایران خودرو خراسان تولید و به بازار عرضه می‌شود، توانست از سه ستاره کیفی قبلی به سطح کیفی ۴ ستاره ارتقا پیدا کند. محصولات ایران خودرو چنین امتیازهای خوبی را در شرایطی به دست آورده‌اند که در سال گذشته صنعت خودرو کشور با محدودیت‌های زیادی همراه شد و خودروسازان داخلی از جمله ایران خودرو نتوانستند آنچنان که باید رضایت مشتریان را جلب کنند. به طور کلی چنین موفقیتی برای ایران خودرو بیانگر این موضوع است که این خودروساز داخلی در راستای افزایش کیفیت محصولات خود و جلب رضایت مشتریان تلاش می‌کند. گفتنی است سایر محصولات این شرکت حداقل امتیاز ۲ ستاره را به دست آورده‌اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.