امروز ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۳۵ ق.ظ

ردمی ایکس (Redmi X) نام پرچمدار این برند با اسنپدراگون ۸۵۵ و دوربین سلفی پاپ آپ طور است

مدت‌هاست شایعاتی درباره پرچمدار برند ردمی می شنویم و حالا تقریبا مشخص شده که ردمی ایکس (Redmi X) نام پرچمدار این برند با اسنپدراگون ۸۵۵ و دوربین سلفی پاپ آپ طور است.

به گزارش جمهوریت ;

مدت‌هاست شایعاتی درباره پرچمدار برند ردمی می شنویم و حالا تقریبا مشخص شده که ردمی ایکس (Redmi X) نام پرچمدار این برند با اسنپدراگون ۸۵۵ و دوربین سلفی پاپ آپ طور است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

ردمی ایکس (Redmi X)

ردمی ایکس

ردمی ایکس

همانطور که می بینید، پوستر پرچمدار ردمی یعنی Redmi X را روی دیوار می بینید. در این تصویر شایعاتی مانند دوربین سه گانه و دوربین سلفی پاپ آپ طور را شاهد هستیم که تایید می شود. همچنین حسگر اثرانگشت که روی قاب پشتی نیست تقریبا تایید می کند که می تواند احتمال حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر را افزایش دهد.

کمی جلوتر یک دستگاه واقعی می بینید که اگر به پشت آن توجه کنید، برند می (MI) را می بینید و با توجه به طراحی آن احتمالا می ۹ اکسپلورر است. این تقریبا برای مقایسه طراحی قاب پشتی و دوربین سه گانه است که شباهت جالبی بین آن ها وجود دارد.

سه ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم ردمی (Redmi) پرچمدار با اسنپدراگون ۸۵۵ و قیمت حدود ۳۷۰ دلار تولید خواهد کرد. همچنین اگر به یاد داشته باشید، در ترنجی خواندیم شیائومی می ۹ با اسنپدراگون ۸۵۵ در بنچمارک GeekBench دیده شد. اینکه شیائومی موبایل با اسنپدراگون ۸۵۵ تولید کند اصلا موضوع دور از ذهنی نیست اما اینکه ردمی (Redmi) بخواهد پرچمدار هم تولید کند یا نه هنوز مشخص نبود که با اطلاعات رسمی مدیر عامل شیائومی تایید می شود.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید ردمی برای رده پرچمدار موفق باشد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.