امروز ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۸ ق.ظ

تساوی استقلال و استقلال خوزستان در نیمه نخست

استقلال و استقلال خوزستان در نیمه نخست به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

به گزارش جمهوریت ;

استقلال و استقلال خوزستان در نیمه نخست به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

به گزارش ایسنا، از هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال از ساعت ۲۰:۱۵ میزبان استقلال خوزستان بود که این دیدار در نیمه نخست با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

ایسما در دقیقه ۲۵ برای استقلال و فرید امیری در دقیقه ۲۷ برای استقلال خوزستان گل زدند.

نیمه نخست

استقلال مطابق انتظارات این بازی را هجومی آغاز کرد و چند حمله نصف و نیمه را تدارک دید ولی برای رسیدن به دروازه استقلال خوزستان نیازمند دقت بیشتری در حملاتش بود. شاگردان مجیدی چند بار از سمت چپ دروازه حریف خود را در ابتدای بازی تهدید کردند ولی این موقعیت‌ها به شکلی نبود که منجر به گل شود.

در دقیقه ۲۵، توپی که از سمت چپ با ضربه سهرابیان وارد محوطه جریمه استقلال خوزستان شده بود، با شوت ایسما تبدیل به گل نخست استقلال شد. بلافاصله بعد از این گل و در دقیقه ۲۷، استقلال خوزستان روی ضد حمله تند و تیز و ابتکار عمل رضا خالقی‌فر، توسط فرید امیری به گل تساوی دست یافت.

در دقیقه ۲۹، مرتضی تبریزی با ضربه سر دروازه استقلال خوزستان را باز کرد که داور به نشانه آفساید این گل را مردود اعلام کرد. استقلال در دقیقه ۳۵ فرصت بسیار خوبی برای زدن گل دوم داشت اما پاس خوب شجاعیان در مقابل محوطه جریمه با ضربه قیچی برگردان ایسما به بیرون رفت.

در ادامه بازی جریان آرام‌تری به خود گرفت و در نهایت نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، وریا غفوری، محمد دانشگر (کارت زرد)، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، علی کریمی، آیاندا پاتوسی، امید نورافکن، داریوش شجاعیان (کارت زرد)، مرتضی تبریزی و ایسما.

ترکیب استقلال خوزستان: حسین پور حمیدی، محمد شریفی، وحید حمدی نژاد (کارت زرد)، رضا درویشی، میثم کریمی (کارت زرد)، محمدرضا شیرزادی، رضا نعامی، امیرحسین باقرپور، مصطفی کیانی، مهرداد پور ابوالقاسم و فرید امیری.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.