امروز ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۷:۲۹ ب.ظ

پایان نیمه اول: استقلال تهران ۱ – ۱ استقلال خوزستان

بازی دو تیم در نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش جمهوریت ;

پایان نیمه اول: استقلال تهران 1 - 1 استقلال خوزستان

بازی دو تیم در نیمه نخست با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، بازی بین استقلال تهران و استقلال خوزستان برای هر دو تیم حساسیت زیادی دارد. آبی‌ها تهرانی در اولین مسابقه با سرمربیگری فرهاد مجیدی باید به سه امتیاز دست پیدا کنند تا برای رسیدن به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در کورس باقی بمانند. در طرف مقابل شاگردان محمد علوی اگر شکست را بپذیرند روی کاغذ سقوط‌شان به لیگ دسته اول مشخص خواهد شد.

گزارش زنده این مسابقه را در ادامه مشاهده می‌کنید:

هفته بیست و هشتم لیگ برتر / ۱۱ اردبیهشت ۱۳۹۸ / تماشاگر: …

داوران: داور وسط: موعود بنیادی فرد – کمک ها: قهرمان نجفی و علی اکبر عظیم پور – کمک داوران اضافی: مهدی سیدعلی و سیدعلی اصغر مؤمنی – داور چهارم: براتعلی مولوی

اخطار

کارت زرد: داریوش شجاعیان(۴) از استقلال / حمدی نژاد (۲۶)  و رضا نعامی (۳۷)  از استقلال خوزستان

 

ترکیب استقلال تهران

سید حسین حسینی، وریا غفوری، محمد دانشگر، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، علی کریمی، آیاندا پاتوسی، امید نورافکن، داریوش شجاعیان، مرتضی تبریزی و ایسما

4

ترکیب استقلال خوزستان

حسین پورحمیدی، محمد شریفی، محید حمدی‌ نژاد، رضا درویشی، میثم کریمی، محمدرضا شیرزادی، رضا نعامی، امیرحسین باقرپور، مصطفی کیانی، مهرداد پورابوالقاسم و فرید امیری

3

شرح گل

استقلال تهران یک – استقلال خوزستان صفر / ایسما، دقیقه ۲۵: با پاس دیدنی آرمین سهرابیان به محوطه جریمه و حرکت بدون توپ تبریزی، توپ به ایسما رسید و او با ضربه‌ای مطمئن دروازه حریف را باز کرد.

استقلال تهران یک – استقلال خوزستان یک/ فرید امیری، دقیقه ۲۷: تنها دو دقیقه پس از گلزنی ایسما، روی یک ارسال و اشتباه مدافعان استقلال، درویشی با یک پاس به عقب امیری را صاحب موقعیت گلزنی کرد و با یک شوت دقیق دروازه حسینی را باز کرد.

 

دقایق حساس و حواشی بازی:

بازی دو تیم با تساوی به پایان رسید تا یک بر یک به رختکن بروند

دقیقه ۱+۴۵: با پاس دقیق پاتوسی، تبریزی بین مدافعان استقلال خوزستان چند قدم با دروازه حریف فاصله داشت که ناگهان زمین خورد و فرصت مناسبی را از دست داد.

دقیقه ۳۴: با کار ترکیبی بازیکنان استقلال ایسما فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما با ضربه نمایشی توپ به بیرون رفت.

دقیقه ۲۲: ایسما با فرار در عمق خط دفاعی حریف فرصت خوبی برای شوتزنی داشت که ضربه او با برخورد به مدافعان یک کرنر برای استقلال داشت.

دقیقه ۲۰: سانتر بلند به کناره‌های محوطه جریمه استقلال خوزستان با شوت سرضرب سهرابیان در حالی که ایسما در کنار او منتظر ارسال توپ بود، به بیرون رفت.

دقیقه ۱۳: روی پاس محمد دانشگر به مرتضی تبریزی او موفق به گلزنی شد اما با بالارفتن پرچم کمک داور مسابقه، گل او مردود اعلام شد.

دقیقه ۲: سانتر خطرناک پاتوسی روی دروازه حریف با دخالت مدافعان دور شد؛ ایسما پشت محوطه اقدم به شوتزنی کرد که ناموفق بود و در نهایت مجبور به انتقال توپ به خط دفاعی استقلال شد.

2

1

* بازگشت روح اله باقری به لیست ۱۸ نفره استقلال  که در اکثر مسابقات فصل جاری نیمکت نشین بود هم از نکات قابل توجه این بازی بود.

* علی خطیر و امیرحسین فتحی از روی سکوها این مسابقه را تماشا می‌کنند؛ همچنین فراز فاطمی و سیروس پورموسوی نیز با حضور در ورزشگاه آزادی تماشاگر این بازی شدند.

* حضور کم تعداد تماشاگران استقلال تهران در این بازی قابل توجه بود و جای خالی تماشاگران روی سکوها کاملا مشهود است.

* وحید خشتان، وحید نامداری و میثم شاهمکوند از استقلال خوزستان و خسرو حیدری، محسن کریمی، الهیار صیادمنش، فرشید اسماعیلی و گادوین منشا غایبان این مسابقه هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.