تلویزیون ۵G هواوی امسال ارایه خواهد شد

گفته می شود هواوی قصد ورود به دنیای تلویزیون ها را دارد.

به گزارش جمهوریت ;

گفته می شود هواوی قصد ورود به دنیای تلویزیون ها را دارد. اطلاعات جدید به معرفی تلویزیون هوشمند ۵G هواوی در سال جاری میلادی اشاره می کند. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

بر اساس گزارش Nikkei Asian، شرکت هواوی به دنبال رونمایی از اولین تلویزیون ۵G خود در سال جاری میلادی است. بنابر این گزارش، تلویزیون هوشمند ۵G هواوی دارای رزولوشن ۸K است. با توجه به این موضوع، کاربران می توانند با سرعت بالا، محتوای ۸K را استریم کنند.

استفاده از ماژول ۵G علاوه بر امکان استریم ویدیوهای ۸K، به کاربران اجازه می دهد محتوای ویدیویی واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را نیز بدون هیچ مشکلی مشاهده کنند.

تلویزیون ۵G هواوی

تا به امروز شاهد انتشار گزارش های زیادی در رابطه با ورود هواوی به دنیای تلویزیون ها بودیم؛ با این حال هواوی واکنشی نسبت به آن ها از خود نشان نداده است.

در گذشته مدیر بخش مصرفی هواوی، Yu Chengdong به این موضوع اشاره کرده بود که این غول فناوری چینی وارد دنیای لوازم خانگی نمی شود. در این میان باید به این نکته اشاره کرد که هواوی محصولات هوشمند مانند اسپیکرهای هوشمند مجهز به نمایشگر را توسعه می دهد.

در اواخر ماه آوریل هواوی در کنفرانس خود به این موضوع اشاره کرد که فناوری های مربوط به تلویزیون ها در حال پیشرفت است؛ با این حال در نیمه اول سال جاری میلادی بازاری برای آن ها وجود ندارد.

گزارش های گذشته به معرفی تلویزیون های هواوی در ماه آوریل سال جاری میلادی اشاره کرده بودند که چنین اتفاقی رخ نداد (تلویزیون هواوی در راه است؛ رقابت با برندهای مطرح بازار). گفته می شود این تلویزیون ها ۵۵ اینچی (با پنل BOE) و ۶۵ اینچی (با پنل Huaxing Optoelectronics) است.

تا به امروز هواوی در رابطه با توسعه تلویزیون های خود اطلاعاتی را در اختیار رسانه ها قرار نداده است. معرفی تلویزیون هوشمند ۵G هواوی می تواند تغییرات بزرگی در این صنعت ایجاد کند. انتظار می رود این تلویزیون قیمت بالایی داشته باشد. نظر شما درباره آن دسته گجت‌ها چیست؟ فکر می کنید تلویزیون باید ۵G باشد؟ من فکر می کنم می تواند حرکت مثبتی باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.