امروز ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۳ ق.ظ

با دستور پلیس فتا قیمت خودرو و مسکن از سایت‌‌های درج آگهی حذف شد

ارسال شده توسط: حسین مرادی .

به گزارش جمهوریت ;

قیمت خودرو

۱۲ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۶:۰۰

رئیس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان یافته پلیس فتا گفت در روزهای گذشته به مدیران سایت‌های درج آگاهی دستور داده شد قیمت خودرو و مسکن را از پلتفرم خود حذف کنند تا از فعالیت سودجویان بازار خودرو جلوگیری شود.

مدتی است که قیمت خودرو و مسکن به واسطه سایت‌ها و اپلیکیشن‌های درج آگهی افزایش پیدا می‌کند. از این رو سرهنگ مصطفی نوروزی، رئیس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان یافته پلیس فتا در خصوص التهاب در بازار خودرو و مسکن عنوان کرد افزایش نجومی قیمت خودرو و مسکن به دلیل فعالیت سودجویان و دلالان در حوزه فضای مجازی و فعالیت سازمان‌یافته آن‌ها در سایت‌ها است.

حذف قیمت خودرو و مسکن در سایت‌ها

رئیس مرکز مبارزه با جرایم ملی و سازمان‌یافته پلیس فتا در ادامه افزود مصرف‌کنندگان از افزایش غیرمنطقی قیمت خودرو و مسکن نگران هستند و پلیس فتا نیز برای افزایش امنیت کاربران در بازارهای آنلاین و سایت‌های درج آگهی در فضای مجازی، جلسه‌هایی را با مراجع محترم قضایی برگزار کرد که بر اساس پیگیری‌های انجام شده، سرپرست محترم دادسرای ناحیه ۳۱ تهران به مدیران سایت‌های درج آگهی دستور حذف قیمت‌های خودرو و مسکن را ابلاغ کرد.

قیمت خودرو

سرهنگ مصطفی نوروزی در ادامه بیان کرد فعالیت این سایت‌ها را در بستر فضای مجازی به صورت مستمر رصد می‌کنیم و مدیران آن‌ها نیز از روز گذشته قیمت خودرو و مسکن را از روی پلتفرم‌های خود حذف کرده‌اند که امیدواریم برای افزایش آرامش در فضای مجازی مدیران این سایت‌ها با پلیس فتا همکاری و تعامل بیشتری داشته باشند. وی خاطرنشان کرد پلیس فتا برخورد با دلالان و سودجویان را در دستور کار قرار داده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.