ضرردهی بخش موبایل ال جی همچنان ادامه دارد

امروز گزارش مالی ال جی برای سه ماهه اول ۲۰۱۹ منتشر شد.

به گزارش جمهوریت ;

امروز گزارش مالی ال جی برای سه ماهه اول ۲۰۱۹ منتشر شد. درآمد بخش موبایل این شرکت کره ای در این بازه زمانی، کاهش داشته است و در حقیقت باید گفت ضرردهی بخش موبایل ال جی همچنان ادامه دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

گزارش مالی ال جی برای سه ماهه اول سال جاری میلادی در اختیار رسانه ها قرار گرفت. درآمد این شرکت کره ای در بخش موبایل در این بازه زمانی به ۱٫۳۴ میلیارد دلار رسیده است. درآمد این شرکت در فاصله ماه های ژانویه تا مارس، کاهشی ۳۰ درصدی را در مقایسه با بازه زمانی مشابه سال گذشته تجربه کرده است. در صورتی که درآمد ال جی را با سه ماهه چهارم ۲۰۱۸ مقایسه کنیم، به کاهش ۱۱ درصدی آن پی می بریم.

ال جی جی ۸

ال جی جی ۸

بر اساس بیانیه رسمی این شرکت کره ای، بخش موبایل ال جی در سه ماهه اول ۲۰۱۹ ضررده بوده است. ضرر این بخش به ۱۸۱ میلیون دلار می رسد. با توجه به مشکلات گوشی های تولیدی ال جی، این کاهش درآمد در بخش موبایل طبیعی به نظر می رسد. گوشی های این شرکت مشکلاتی مانند سوختن برد اصلی داشته اند

مشکل بوت لوپ ال جی جی ۷ (LG G7) در دست تحقیق این شرکت کره ای

انتظار می رود گوشی ال جی V50 ThinQ 5G بتواند تغییری در درآمد این شرکت ایجاد کند، البته با توجه به رقابت آن با گلکسی S10 5G نباید انتظار معجزه از این محصول داشته باشیم. این شرکت تصمیم دارد از این پس گوشی های هوشمند خود را در کشور ویتنام به تولید برساند که این موضوع افزایش سود آن را در پی دارد. این احتمال وجود دارد که ال جی با تغییرات انجام شده، بتواند در نیمه دوم سال جاری میلادی به سوددهی برسد.

درآمد کلی این شرکت کره ای در این بازه زمانی برابر با ۱۳٫۲۷ میلیارد دلار بوده که ۸۰۱٫۲۵ میلیون دلار آن سود است. با توجه به این درآمد، ال جی می تواند ضرر بخش موبایل را برای چندین دوره زمانی تحمل و دوباره آن را در مسیر سوددهی قرار دهد. نظر شما چیست؟ به نظر من تنها دلیل سرپا ماندن ال جی موبایل، سهمی است که از بازار امریکا دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.